Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meg lehet valahol valahogy...

Meg lehet valahol valahogy nézni, hogy egy számlaszám kinek a nevén van?

Figyelt kérdés
A lakáshitelünk összegét anyósomnak fogják folyósítani mert tőle vesszük a lakást. De ő annyira analfabéta,hogy gőze nincs a saját számlaszámáról amire a banknak utalni kéne,ezért én kutattam elő egy otp-s levélből. Ez már be van írva az adásvételibe, ma próbából utaltam neki 500 ft- ot smart bankon,azt mondta szól ha megkapja az sms- t róla. Ez má 5 órája volt,nem szólt. Utalásnál e kell írni ugye a számlaszámot és a hozzá tartozó nevet. Ha nem stimmelne a kettő szólna az alkalmazás?

2018. júl. 30. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjen be az anyós a bankba és tudakolja meg mi a helyzet a számlájával, él-e még egyáltalán stb.
2018. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy él mert rendszeresen kap munkabért, és arról kap smst. Csak a számlaszámát kellene kideríteni. De ö nem megy be az otp be,mert kukutyinba lakik és nincs kocsija. Szóval nekünk kéne ezt kideríteni.
2018. júl. 30. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezze meg a munkahelyén hová utalnak.
2018. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom kap havonta számlakivonatot postán.

Ha igen, azon rajta kellene lennie a számlaszámnak is.

Talán még a fizetési papiron is rajta van, hogy milyen számlaszámra utalják.

Az is lehet, hogy későn utaltál és csak holnap kapja meg.

2018. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bankszámlaszámot tudod, és Anyósod nevét is. Ha a bankszámlaszám OTP-s, akkor bemész az OTP-be, megmondod, hogy X. Y. bankszámlaszámra szeretnél befizetni. Jelzed, hogy X. Y. nevű illetőnek szánod, mielőtt befizetnéd, ellenőrizze le, hogy tényleg az Ő bankszámlaszámát adtak meg, vagy sem. Ott egyből megtudod.


Én is csináltam már ilyet, nem voltam biztos benne, hogy jól írtam le a bankszámlaszámot, és az ügyintéző mondta, hogy kié a bankszámla. Ha egyezett, befizettem, amit akartam, ha nem, akkor elnézést kértem és mentem tovább.

2018. júl. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!