Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jófógáson átvertek mit tudok...

Jófógáson átvertek mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés
Elutaltam 10.000 ft ot az illető bankszamlajara,viszont ő nem küldte el a megigért terméket!ráadasul egy play station jateklemezt is postaztam neki,de hiaba irok nem reagal rá az illető semmit.
2018. aug. 10. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

bankodban megpróbálod letiltani az utalást



rendőrségen feljelented, de előbb felveszed vele a kapcsolatot, jelzed a jófogás moderátorainak, üzemeltetőnek

2018. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Mikor utaltad el a pénzt, miért küldtél play station játéklemezt és mióta nem válaszol?


Egyébként addig is, amíg ez kiderül: még jó, hogy oda van írva a Jófogáson szinte mindenhová, hogy nem utalunk előre pénzt.

2018. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma delutan.
2018. aug. 10. 22:30
 4/11 A kérdező kommentje:
Azota nem ir
2018. aug. 10. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ma délután utaltad el a pénzt és azóta nem küldte a terméket? :D

Vagy ma délután írtál és nem válaszolt?

EMBER, NYÁR VAN, 36 fok, nyilván nem a gép előtt ült egész nap, hanem strandon volt, dolgozott, tudpomisén, mit csinált.

Hogy állíthatod valakiről, hogy átvert, ha csak pár órája nem válaszolt a 36 fokos melegben, nyáron? :-)

2018. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy nem küldte???

Ez nem a Mézga Géza, hogy teleporttal azonnal átküldje. A posta rohadt lassú. Egy hét is lehet, mire megérkezik.

Egyébként meg tényleg nem utalunk előre!!! Ha ezt nem tartod be, akkor bármikor átverhetnek.

2018. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"mit tudok csinalni?"


Az általad leírtak fényében: várni... türelemmel.

Most mondom, hogy péntek este van - se holnap (szombaton), se holnapután (vasárnap) nem fogod megkapni a csomagot, mert hétvégén a postánál nincs csomagszállítás (kevés kivétellel).

És még az is lehet, hogy egyáltalán nem fog válaszolni az eladó, csak ha vasárnap este hazérkezett a balatonról, külföldről, stb. Szóval várj türelmesen, hétfőn újra megindul az élet, a posta, stb.

2018. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De itt az a fircsa penzutalas elott,mindog irt utana csak elolvasta az uzenetet de nem valaszolt ha 20x irtam 20x olvasta akkor sem valaszolt. Annyi idobe irhatta volna,hogy most csak hetfon tudja
2018. aug. 11. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, továbbra sem írtad meg, hogy mikor utaltál?

Rövid időn belül 20x írni meg felesleges.



Leírok neked egy esetet, ami velem esett meg - csak hogy érthetőbb legyenek a dolgok. Eladóként vagyok jelen a Vaterán, valaki lelicitált egy terméket, kérte az adatokat az utaláshoz. Igenám, de én reggel (előző nap este "vette meg"), amikor felkeltem, annyira szédültem, hogy egyáltalán eszembe sem jutott a számítógéphez ülni, az ágyban feküdtem egész nap, rosszul voltam 2 napig. 3.-ik nap odaültem a géphez és akkor látom, hogy már vagy 6 (!) levelet írt a vevő, feljelentéssel fenyegetett, meg negatívval - HOLOTT NEM IS VOLT NÁLAM A PÉNZE !!!, hiszen nem tudtam neki adatokat írni az utaláshoz, a betegség miatt. Ráadásul az hab a tortán, hogy a Vaterán 3 munkanap van megadva a jelentkezésre - amit meg betartottam :-)

Szóval abszolút érthetetlen volt számomra a viselkedése és azzal nem lett beljebb, hogy 6 levelet írt.

2018. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap delutan fel 1 kor.azota nem ir vissza máig is csak nézi
2018. aug. 11. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!