Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem 20 milliót befekteté...

Felvettem 20 milliót befektetésre - reálisak az elvárások?

Figyelt kérdés
Forexbe rakom a pénzt, úgy gondolom egy év alatt kényelmesen végtörleszhetem a hitelt. Havi 8-10% hozammal számolok.
2018. szept. 14. 00:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
miért nem, ezt kifejtenéd? ha a fizetésemből simán fizetem a hitelt, akkor miért gond?
2018. szept. 14. 20:59
 12/23 anonim ***** válasza:
49%
Kamuuuuu
2018. szept. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12. ha ettől jobban érzed magad, akkor az :)
2018. szept. 18. 08:38
 14/23 anonim ***** válasza:
ennyire ostoba ember a világon nincs, aki ilyet csinálna
2018. szept. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

aki bérből-fizetésből kíván megélni, az gondolom nem.

aki hozzá se szagol ehhez a témához vagy nem kíván kockázatot vállalni, ő sem.

vagy aki nem érti, hogy ha egy összegre évi 11%-ot fizetsz, de ezzel az összeggel a várakozások szerint kb. havi 10%-ot keresel, akkor az elég súlyos profit, ő sem.


te nyilván valamelyik kategóriába tartozol, és ezzel semmi gond nincs, de attól még ez egy működőképes modell.

2018. szept. 18. 10:58
 16/23 anonim ***** válasza:

"HITELBŐL NEM FOREXEZÜNK úristen... ez az első alapvető szabály!!!"


Nem, a helyes szabály: nem forexezünk (mindegy miből).


A kérdezőnek meg sok sikert. (Gondolom ő már nem bérből és fizetésből él - hanem ha jól értem hitelből).

2018. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha ilyen magabiztos nagy király vagy, akkor kérlek, áruld már el, hogy miért itt kérdezősködsz?

Általában ide a "hogyan lehet bankkártyára pénzt rakni" típusú seggek járnak, aki tőzsdeguru, az hasznosabban tölti az idejét annál, mint hogy itt adjon befektetési tanácsokat...

Ha ilyen nagy ász vagy, akkor ne itt trollkodj, hanem menjél forexezni...

2018. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

16. te például a második kategóriába tartozol (hozzá se szagol típus), bármennyire is gúnyolodsz. nem is tudom minek nyitottad meg a kérdést.


17. nem kell "mennem" forexezni, forexezek.

sosem állítottam, hogy nagy ász vagyok és nem trollkodom.

nincs szükségem tőzsdegurura, sem befektetési tanácsokra,

de abban valóban igazad van, hogy rossz helyen tettem fel a kérdést, mert eddig kb. 2 értelmes válasz érkezett, de ők sem a konkrét kérdésre válaszoltak.

2018. okt. 5. 23:41
 19/23 anonim ***** válasza:

Mellélőttél, nem bérből és fizetésből élek (céges nyereségből és ingatlan bérbeadásból).


Pontosan látom, hogy ->átlagosan<- mennyit lehet a forexen nyerni. (Az átlagos befektető évente 700 ezer forintot bukik).


Ha nem átlagos vagy akkor akár pozitívba is kijöhetsz, de az "átlag 10%" havi hozam irreális. Nyerhetsz párszor 10%-ot, de 1-2 rossz pozíción bukhatod a teljes összeget (ha feltételezem, hogy tőkeáttétellel játszol).


Az, hogy hitelből fektetsz be jelzi, hogy nincs (elég) pénzed. Tehát nem vagy gazdag belőle. Tehát nem tudhatod, hogy hosszú távon mi a reális.


Persze nyomhatod a b*llshitet, hogy milyen jó dolog havi 1% kamatot fizetni a pénzre ha havi 10%-ot tudsz belőle csinálni - ami igaz is ha a történet igaz lenne, csak épp jó eséllyel nem az.

2018. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

(előző vagyok):


abban igazad van, nem forexezem és nem szeretem kockáztatni a pénzem (ésszerű kockázatot vállalok csak, a forex nem az).

2018. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!