Autóvásárlás hitelre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék autót venni, személyi kölcsönnel. Maximum 1.000.000 forintot szeretnék felvenni, de ez nagyon a max! Inkább csak 600.000-700.00. Kaphatok valamelyik banknál személyi kölcsönt 20 évesen? Több, mint 2 éve dolgozom ugyanazon a munkahelyen, a munkabérem 125.000 és 130.000 között van egy hónapban.

Kérlek, csak segítő szándékkal írj! Köszönöm! :)



2018. okt. 2. 08:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
A bejelentett jövedelem és az életkor is kevés, valamit fogsz kapni de a kamat magas lesz, amúgy ha lenne eszed nem csinálnál ilyet
2018. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Megertem hogy vagysz arra a kocsira, nagyon is hidd el, en is beleszerettem fiatalon a gondolatba hogy kell egy kocsi.

De: jol irjak a tobbiek, nem lenne szabad hitelt felvenni olyan targyra ami nem nelkulozhetetlen es raadasul csokkeni fog az erteke.

Az ertekcsokkenes pedig egy 1 millios auton mondjuk havonta 8-10 ezer ft. Azaz mondjuk 5 ev mulva durvan 5-600.000 ft ert tudnad eladni.

Az atirasi dijjakat is le lehet bontani hogy 5 ev alatt egy egy honapra mennyi. Szumma szummarum egy egymillios auto hitelre vasarolva havona 40-50.000 ft ot emeszt fel plusz a tankolas es a nem vart esemenyek...

Ja es ne feledd az auto vetelaran felul maradjon penzed rendberakni a kocsit es jon a tel, teli gumira is kell egy szazas kb

2018. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%

#9: "Hát, én 6 év alatt költöttem alkatrészre kb100ezret, munkadíj nem volt, mert a férjem csinálta."

Na, abba az autóba se ülnék bele, az tuti! Évente az olajcsere az kell, ha nem akarod megölni a motort. Az olaj kb 5-6 ezer, plusz olaj- és levegőszűrő együtt kb 4 ezer egy olcsó kocsinál, tehát munkadíj nélkül is egy tizes.

6 év alatt kell fékolajat cserélni, jó eséllyel akkumulátort is, egy gumigarnitúra is elöregszik vagy elkopik ennyi idő alatt. Fékbetét csere is sanszos ennyi idő alatt. Ablaktörlőlapát, mosófolyadék, pollenszűrő, váltóműolaj, stb stb stb.

6 év alatt 100 ezerből lehetetlen biztonságosan szervizelni egy autót.


Parkolást egy kisvárosban lehet, hogy megúszod ingyen, de megyeszékhelyen vagy pláne Budapesten lehetetlen.

2018. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Glolf IV nézegettem amúgy, tetszenek"

Pont egy VolksWagen, amibe az alkatrész is drága, ráadásul gyakran a motorja hibásodik meg? Én nagyon nem ajánlanám! Vegyél olyat, aminek elpusztíthatatlan a motorja, mint pl. a Suzukik. Igen, lehet, hogy hajlamos a kasztni rohadni, de a motor nem döglik meg, a kasztnit meg olcsóbb javítani.

2018. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

"csak minimálbérrel vagyok bejelentve"


Nincs több kérdésem. Így nem kaphatsz hitelt. Szerinted a bankot érdekli a fekete jövedelmed?:D

2018. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

Sziasztok! Tudtommal nem abban kért kioktatást, hogy miért ne vegyen fel hitelt. Ne is hallgass rájuk, te elhatároztad, hogy mit szeretnél, nyilván felnőtt fejjel tudja az ember, hogy mit tud bevállalni és mit nem. Sajnos Magyarországon dübörög a pénzügyi kultúra, az emberek úgy vannak vele néha, hogy bármit, csak hitelt ne.. holott nem nézik a dolognak a jó oldalát. Lehet, hogy neki most kell ez az autó, a munkájához, stb, amit már nem tud nélkülözni és ez esetben úgy is megtérül. Ha nem is pénzben, időben biztosan.

Szóval nagy vonalakban én az Ersténél tudom, ott sajnos 23 év alatt ez nem lehetséges (ott dolgozom), de ajánlom a Bankmonitort, ott össze tudod hasonlítani több bank ajánlatát. A kamat általában ezeknél a kölcsönöknél már fix, ha mégsem, akkor olyat nézz, ami végig fix kamatozású, így nem bukhatsz bele, végig tudod előre, mennyit fogsz visszafizetni. A K&H oldalán egyébként nem láttam ilyen életkori feltételt, de sajnos nem is mindig tüntetnek fel mindent, az a céljuk, hogy kérj visszahívást. 130 -as jövedelemmel van esély megkapni 1 milliót, igen. :) Ha van kérdésed, nyugodtan írj.

2018. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"6 év alatt 100 ezerből lehetetlen biztonságosan szervizelni egy autót."


Egy régi swiftről beszélünk, ne viccelj már. Olaj 5ezer/4 liter, olajszűrő meg azt hiszem 600 ft... Levegőszűrő szintén.

Kuplung szett (Valeo) 11.000 Ft.

Fékbetét + tárcsa mindkét oldal egyben szettben: 7900 Ft.

Lengőkar: 4500.-

Vízhűtő (inkább cseréltük, mint javíttattuk): 9900.-

Termosztát:1100.-


És ez mind új, bolti alkatrész.

Használtan: felni+ 90%-os téli gumi szett: 20-25 ezer.



SZóval igenis ki lehet hozni olcsón is, csak nem a Bárdiban kell vásárolni. Meg nem felső kategóriás kocsihoz.


Köszi, nagyon is rendben volt az autó.

Ja, és apósom karosszériás. Szóval nem is volt rozsdakupac, mikor eladtam.

2018. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja, el is felejtettem: váltót is cseréltünk: felújított 15.000 volt, amit leszedtünk, azt meg 5000-ért eladtam... Az olaj bele: 4000 ft...
2018. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16, jutalékos köcsög értékesítő duma... Akkora a pénzügyi kultúra Magyarországon, hogy a fél ország el van adósodva :D Ja, írjon privátban segítesz neki. Igen :D
2018. okt. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, segíteni szeretnék, ha elolvastad volna normálisan, nem eladni akarok neki, ugyanis nálunk nem tud felvenni hitelt, odaírtam.

Ajánlottam neki több alternatívát. Ezekért én nem kapok jutalékot.

És igen, miért van a fél ország eladósodva? Nem egy 1 milliós fix kamatozású autóhitel miatt. Hitelekkel foglalkozom több éve. Az emberek 98%-a el sem olvassa, amit aláíratok vele. Úgy kell könyörögni, hogy nézze meg, mit ír alá, elmondok neki mindent elejétől a végéig. Rengeteg adósságrendezésem van, a legtöbb ember bele van bolondulva a hitelekbe, látom, amit látok ... hitel az új Iphone-ra, a tv-re.. stb, volt olyan, akinek kiváltottam az összes hitelét, lett belőle egy 7 milliós, de legalább fix és tudja, hogy mikor jár le. Nem egy 1 milliós autóba fog belerokkanni az ember, hidd el :)

2018. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!