Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tovább Fundamenta,...

Hogyan tovább Fundamenta, hogyan tovább, SZEB hálózat?

Figyelt kérdés
Mint a kérdésből sejteni lehet, olyan emberek válaszára várok, akik aktív dolgozói a Fundentának. Miután gyakorlatilag biztosra vehető, hogy a fideszeg fogja szavazni a javaslatot és megszűnik az állami támogatás, gyakorlatilag kinyírnak egy terméket, amely azon túl, hogy egy kiváló termék volt, karrierek is épültek. Ennek most vége. Mi lesz a SZEB hálózattal, mi lesz a Fundentával? Milyen formában fog működni, mi lesz a termék, lesz-e helye és feladata a SZEB hálózatnak?

2018. okt. 15. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Majd dolgoznak valami hasznosat nem nyerészkednek közpénzből. Már a fél országnak volt lakástakarék így értelme nem volt csak növelte a lakásárakat és etette az ügynököket és bankokat akik kamatot nem adtak erre a betétre csak szedték a számlavezetési és nyitási díjat ami közpénzből jött.
2018. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A válaszod hemzseg a tárgyi tévedésektől. Máskor figyelmesebben olvass kérdést, pontosan meghatároztam, kiktől várok választ!
2018. okt. 16. 00:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog Neked Fundamentás válaszolni - legalábbis ma nem, mert minden percben kötik az utolsó lakáskassza üzleteket. Akik ugyanis még ma megkötik, azokra nem vonatkozik majd az új, kihirdetett rendelet.
2018. okt. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy a hatályba lépésig nem sok idejük lesz, nem sürgős a válasz. A sorsuk fog érdekelni, ahogy azt a kérdésben jeleztem is.
2018. okt. 16. 07:43
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Fel fogja szívni őket a bankszektor.
2018. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés kérdező, nem is hallottam erről. Kíváncsi vagyok én is mi lesz velük.
2018. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Fundamenta átalakul, banki termékeket is fognak kínálni.
2018. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, annyit már tudok, hogy kerbank lesz belőlük. Ergo, nem tegnap tudták meg, hogy változäs lesz.

Ami viszont nagyon foglalkoztat, hogy milyen jellegű pénzügyi tevékenységet fognak folytatni ezen belül, ill. a szeb hálózatnak mi lesz a dolga? Főként ez érdekel. Hiszen ott volt kb 1700 ember, vállalkozói jogviszonyban. A feladatuk a proaktív értékesítés volt. Na de most? Maradnak vállalkozók? Alkalmazottak lesznek? Banfiókban fognak csücsülni? Marad a proaktív tevékenység, csak folyószámlákkal? Kell ennyi ember? Stb stb stb

2018. okt. 16. 13:43
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Végső esetben elmennek termelő munkát végezni. Átképzésen leteszik a heggesztő vizsgát, vagy elmennek kőműves mellé segédmunkásban!
2018. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azok az emberek rendelkeznek más szakmával is, sokan több diplomások, nem erről van szó.

Ezek az emberek vállalkozók. Sokan gazdasági társasági formában. Szerinted nekik mindegy, hogy holnaptól, vagy jövő héttől hirtelen bevétel nélkül maradnak? Egy cégből nem olyan egyszerű kiszállni. Ahogy profilt váltani sem egy csettintés.

Mellesleg munkaerőhiány ide, vagy oda, mégsem lehet elhelyezkedni.

2018. okt. 16. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!