Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp bank, - 45000 a számlámon?

Otp bank, - 45000 a számlámon?

Figyelt kérdés
Van egy hitelem de azt rendesen vonják és az személyi hitel. Nem volt elmaradásom sem. Mi lehet ez? Nem tudok bankba menni csak jövő héten

2018. nov. 9. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Netbank esetleg?

SMS szolgáltatás???


Mi honnan tudjuk, ha te sem tudod, akié a számla???

2018. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy semmi szolgáltatás nincsen, az a 4 sms meg nem negyvenötezer, plusz párnapja még több ezer forint is volt a számlámon.
2018. nov. 9. 10:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg inkább az érdekelne hogy mas is járt e így és ha igen, akkor mi volt a háttérben.
2018. nov. 9. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kötsz netbank szerződést és akkor meg tudnád nézni otthonról is, hogy mikor és miért keletkezett.


Így látatlanban mi mit válaszoljunk?

Lehet, egyszer mégsem vonták le rendesen, lehet, hogy kamatok, stb.


Azt írod, hogy pár napja még volt rajta pénz. Nem tudom, hányadikán vonják a törlesztő a kölcsönre, de ha hó elején, akkor lehet, hogy pár napot csúszott - mivel most a hó elején 4 napos hosszú hétvége volt és mind a 4 nap banki szünnap volt.

2018. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: nem arra céloztam, hogy azt vonták, hanem arra, hogy semmi szolgáltatás, amin ellenőrizheted az egyenleged???
2018. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, felhívtam a bankot és ők hibáztak
2018. nov. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!