Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés
gyula1971 nevű felhasználó kérdése:

Bankváltásnál a régi számlaszám nem átvihető?

Így volna jó,de ez még nem működik gondolom.

febr. 12. 14:25  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lehet átvinni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 14:28 Privát üzenet
Nem lehet, mert a bankszámlaszám tartalmazza a bank azonosítóját is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 12. 15:03 Privát üzenet
Nem csak még nem működik, hanem nem is fog. Ez nem egy egyszerű mobiltelefonos számhordozás, hogy mindegy ki a szolgáltató, a lényeg, hogy a te készülékedben lévő SIM kártya csörgesse a készüléket. Ahogy írta a második válaszoló a számlaszámban a bankod azonosítója is benne van. Nem tudod egy másik bankba átvinni a számlaszámodat...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 14:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A nyugdíj folyósítást lehet kérni nem tulajdonolt számlára is valahogy? (Bővebben lent. )
Bankfiokba lehet 500forintot ki venni a számláról?
Megrendeltem az új bankkártyámat, de a régi még használatban van. Ha az új kártyát aktiválom, utána a régi bankkártyámat nem fogom tudni használni?
OTP internetbankot regisztráltam . Itthon mikor megpróbáltam belépni egyszerűen nem tudtam, ugye az ott megadott jelszóval kellene belépnem,1. Azonosító 2 . Számlaszám 3. Jelszó,...
Pénz utaláshoz csak számlaszám kell?
Ha új bankkártyát igénylek a számlaszám a régi marad?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!