Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Anyám valahogyan hozzáfér a...

Anyám valahogyan hozzáfér a banki adataimhoz, nagyon fontos?

Figyelt kérdés
22 vagyok, elvileg nem tudja a jelszavamat, gyakorlatilag mindent tud, mit mikor hol vettem, mindent. Esetleg ha átkutatta a számlákat, kivonatokat, mert képes rá...
2019. febr. 23. 16:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Úgy látom, nem csak az anyád nem érti meg, de Te sem, amit mondok. állj elé, kérdezd meg, hogy és akkor mi van, ha a Lipóti pékségben ennyit és ennyit költöttem? Én dolgozok érte, nem? - válj felnőtté!

Sőt, tudod mit? Én elsorolnám neki az egész hónapot, hogy ne kelljen nyomoznia "szegénynek" :D

2019. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

9,14,15,20


Amúgy, ahogy nézem, Te vagy a kérdező, de mégsem a kérdezős fiókoddal lépsz be - vagy azóta kitiltottak?

Nemrég még új regisztrációként a 9-es válasznál teljesen "szűz" volt a %-od, most meg már 33 %...

2019. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nem tudok belépni oda, nem tudom a jelszót...
2019. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!