Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen papír kell a munkáltató...

Milyen papír kell a munkáltatónak, hogy a bankkártyámra tudják küldeni a fizetésem?

Figyelt kérdés

Első meló.. :)

Illetve arra lennék kíváncsi, hogy ahhoz kell e behozni valami papír, hogy a bankban ezt kiadják nekem, vagy csak elég a bankkártyám és a pinkódom?


2019. márc. 11. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártyára nem tudnak pénzt utalni, csak bankszámlára. Ennek a számát kell megmondanod a munkáltatódnak, más teendőd nincs.
2019. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Látom nem érted a kérdést.
2019. márc. 11. 13:12
 3/19 A kérdező kommentje:
Kifejezeten valamilyrn nyomtatványt kértek, de már nem tudom milyet.
2019. márc. 11. 13:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Pin kódodat meg ne add másnak ember....édes istenem...komolyan ilyet meg kell kérdezni? Egyszerűen megadod a bankSZÁMLA számodat a munkáltatódnak. Érted? BANKSZÁMLA SZÁM. NEM PEDIG BANKKÁRTYA SZÁM.
2019. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Na, akkor kezdjük az elején, mert van itt egy kis kever-kavar, úgy látom.

Van bankszámlád? Ha igen, akkor semmilyen nyomtatvány nem kell a munkáltatónak, mindössze meg kell adnod a bankszámla számodat, hogy arra tudja átutalni a fizetésedet. A pénzed a bankszámlára érkezik és a bankkártya segítségével tudod felvenni.

Ha még nincs nyilatkozatod a banknál, akkor nyilatkoznod kell, hogy igénybe kívánod venni a max 2 alkalommal, max 150 ezer ft-ig felvehető ingyenes készpénzfelvétel lehetőségét.

Ha nincs még bankszámlád és nem vagy 18 éves, akkor egy szülővel tudsz bemenni bankszámlát nyitni - ha már elmúltál 18 akkor egyedül is: személyi + lakcímkártya kell hozzá.


"Illetve arra lennék kíváncsi, hogy ahhoz kell e behozni valami papír, hogy a bankban ezt kiadják nekem"


Mégis mit adjanak ki Neked a bankban? A fizetésedet? Ha pénzt a bankfiókban veszel fel és nem az automatánál, akkor az sokkal többe kerül. Ha nyilatkoztál az ingyenes készpénzfelvételről (amit írtam, 150 ezer ft-ig), akkor semmibe nem kerül, ha 2 alkalommal, max összesen 150 ezret veszel fel.


PIN KÓDOT SENKINEK NEM MONDUNK MEG, NEM ADUNK KI!!!

2019. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Már elkértem a papírt az OTPtől! Kártyám kellett meg a pinkód. Majd elvittem a munkaadómnak, megköszönte, és monden okés.

Kicsit érthetetlenül írtam, de a bankár értette.

2019. márc. 11. 13:53
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bankszámlára kivonatot vigyél, azon rajta van a bankszámlaszámod.

Bankkártyára neked nem tesznek semmit max egy pohár vizet. A bankszámlaszámodra utalják a fizetése, amihez neked van bankkártyád, hogy az automatából tudj pénzt kivenni. Annak is van egy száma, de

azt ne add meg sehol, kivéve ha interneten vásárolsz, de ha ennyire nem vagy vele tisztába, akkor ott se.

PIN KÓDOT SOHA SENKINEK SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM ADUNK MEG! A bank se kérheti!

2019. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Oké, kérdező, és mi a helyzet a 150 ezres ingyenes készpénzfelvétellel?? Arról nyilatkoztál, hogy igénybe kívánod venni?

Vagy majd itt fogsz dühöngeni, hogy a szemét bank mennyit levett a pénzfelvétnél az automatánál is :-)

2019. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Pin kód???? SOHA NEM KELL MEGADNI A MUNKÁLTATÓNAK. BANKODNAK SEM. Te meg megadtad? Fogyatékos vagy vagy szimplán hülye?
2019. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%
Add meg nyugodtan a pin kódot ha kérik!
2019. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!