Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik egy hitel felvétele?

Hogy működik egy hitel felvétele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az érdekelne, hogy Autóvásárláshoz szeretném felvenni a hitelt a havi nettó keresetem 150 000 Ft. Ha a nettó keresetem 500.000ft volna, akkor tudnék kedvezőbb hitelt felvenni ? Vagy a fizetéshez nincs köze hozzá, csak a hitelösszeg mennyiségéhez ?


Azért érdekel mert édesapám 500.000ft nettót keres és ha kedvezőbb lenne akkor megkérném hogy vegyek fel hitelt, amit én törlesztek.


Köszi


2019. márc. 12. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:
150.000 nettóra autót fenntartani elég merész dolog, hacsak nem tudsz az autóval további bevételt generálni.
2019. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ugy mondom, hogy hivatalosan 150.000ft a nettom.
2019. márc. 12. 10:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Te írtad ki ezt a kérdést is?


Szerintetek melyik banknál a legérdekesebb hitelt felvenni? Kamat szempontjából? (Autohitel)



A magasabb jövedelműnek könnyebb megkapni de hogy olcsóbb is az nem biztos.

2019. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából a bank csak azt látja, ami igazolt is.

Az alapján meg előbbre fogja sorolnia megélhetési költségeket, meg az autófenntartási ktgeket. És ha még így is maradna a havi 150-ből annyit adhatna nagy duzzogva.. Ez kb semmit jelent. Ennyi erővel egy személyi kölcsönt inkább sóz Rád 7 évre, hogy vegyél belőle egy 1 millió alatti használt autót, mint újat vagy újszerűt finanszírozna.


500.000-nél ugyanez hozzátéve, feltehetően édesapádnak lehetek más jellegű hitelei és ha egy háztartásban életek, akkor a megélhetési költségei is magasabbak lesznek (lakásfenntartás, lakáshitel, stb. ) de ha marad értelmezhető részletre fordítható összeg, könnyebben kaphat, és még könnyebben ha magasabb az önerő mértéke, amit pl. egy igazolt 150-ből sem nagyon hinnének el...

2019. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem én írtam ki azt a kérdést.

2019. márc. 12. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!