Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Minuszba került a bankszámlam egyenlege, milyen szankcióra szamíthatok? Bővebben lent.

Otp jump szamláról van, szó, és soha nem kerültem meg ilyen helyzetbe, de varatlan kiadások miatt, most a kezelesi költseg levonasa utani egyenlegem -92 ft. Ha minden igaz, holnap kapok mar penzt, szóval azt hittem rendben is,es ennyivel kevesebb lesz az egyenlegem aztan annyi, de neten olvasgatva megijedtem, hogy brutális

összegű penzbüntetésre szamithatok, de megis, mekkora mertekűre kell gondolni? Tenyleg, ha alig 100 ft-tal vagyok minuszban, akkor is több tízezret hajthatnak be rajtam? Köszi a valaszokat!

ápr. 4. 16:14  Privát üzenet  

A válaszok

"hogy brutális

összegű penzbüntetésre szamithatok, de megis, mekkora mertekűre kell gondolni? Tenyleg, ha alig 100 ft-tal vagyok minuszban, akkor is több tízezret hajthatnak be rajtam?"

Nem tudom hol olvastál ekkora hülyeséget, de szerintem ez a te esetedben nem vonatkozik.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 4. 16:16 Privát üzenet
Dehogyis, pláne, ha holnap már érkezik is pénz a számládra. Ha idén már nem egyenlítenéd ki, szerintem akkor se lennének brutális büntik, így meg aztán a világon semmi. A holnapi összegből levonódik a 92 forint, aztán jónapot.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 4. 16:33 Privát üzenet
De hogy ment minuszba? Mert ha nem hitelkártya, akkor csak annyit vásárolhatsz, amennyi rajta van

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 4. 16:34 Privát üzenet

@16:34

Debit kártyán is be lehet állítani bizonyos hitelkeretet. Ami benne van a szerződésben.

Meg úgy tudom ha valami kezelési költséggel maradsz adós a banknak, azzal mínuszba tudják tenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 4. 16:35 Privát üzenet
a szerződésben benne vannak a hitelkerethez tartozó tudnivalók. nyilván a tartozás kamatozik, és ha nem egyenlítenéd ki x időn belül, akkor ezt szépen rá is számolnák.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 5. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik bank adna személyi kölcsönt? Ha nincs bankszámlám, mert a fizetésem kézhez kapom. Vagy így lehetőségem sincs?
Hogyan tudok utalni ha nincs bankszámlám?
Ha van két bankszámlám, külön banknál. Akkor mind a két banknál kérhetem az ingyenes készpénzfelvételt?
KATA-s EV-ként mire számíthatok hitelezésnél?
Nekem nincs bankszámlám. Anyám számlájára tudok összeget befizetni?
Szerencsejatek fuggoseg miatt adossagot halmoztam fel Angliaban. Mire szamithatok ha haza koltoztem Magyarorszagra?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!