Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minuszba került a bankszámlam...

Minuszba került a bankszámlam egyenlege, milyen szankcióra szamíthatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Otp jump szamláról van, szó, és soha nem kerültem meg ilyen helyzetbe, de varatlan kiadások miatt, most a kezelesi költseg levonasa utani egyenlegem -92 ft. Ha minden igaz, holnap kapok mar penzt, szóval azt hittem rendben is,es ennyivel kevesebb lesz az egyenlegem aztan annyi, de neten olvasgatva megijedtem, hogy brutális

összegű penzbüntetésre szamithatok, de megis, mekkora mertekűre kell gondolni? Tenyleg, ha alig 100 ft-tal vagyok minuszban, akkor is több tízezret hajthatnak be rajtam? Köszi a valaszokat!


2019. ápr. 4. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"hogy brutális


összegű penzbüntetésre szamithatok, de megis, mekkora mertekűre kell gondolni? Tenyleg, ha alig 100 ft-tal vagyok minuszban, akkor is több tízezret hajthatnak be rajtam?"


Nem tudom hol olvastál ekkora hülyeséget, de szerintem ez a te esetedben nem vonatkozik.

2019. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis, pláne, ha holnap már érkezik is pénz a számládra. Ha idén már nem egyenlítenéd ki, szerintem akkor se lennének brutális büntik, így meg aztán a világon semmi. A holnapi összegből levonódik a 92 forint, aztán jónapot.
2019. ápr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
De hogy ment minuszba? Mert ha nem hitelkártya, akkor csak annyit vásárolhatsz, amennyi rajta van
2019. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

@16:34


Debit kártyán is be lehet állítani bizonyos hitelkeretet. Ami benne van a szerződésben.


Meg úgy tudom ha valami kezelési költséggel maradsz adós a banknak, azzal mínuszba tudják tenni.

2019. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a szerződésben benne vannak a hitelkerethez tartozó tudnivalók. nyilván a tartozás kamatozik, és ha nem egyenlítenéd ki x időn belül, akkor ezt szépen rá is számolnák.
2019. ápr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!