Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő? Nemrég olvastam...

Mi a teendő? Nemrég olvastam hogy minden banknál lesz ilyen adategyeztetés, (én otp nél vagyok) az mit takar és milyen dokumentumok kellenek hozzá és ellehet az internetbankba is intézni

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es, tévedsz nincs mindenhol mobilinternet, sőt!! vannak az országnak olyan részei, ahol még térerő sincs - híres erről pl. Kemence, ahol elég sokat kell össze-vissza sétálgatni, mire egy dombtetőn ESETLEG találsz térerőt.

Az a baj, hogy a városi ember, aki nem jár vidéken csak külföldre utazgat, el sem tudja képzelni, hogy MA Magyarországon bizony vannak olyan települések, ahol nincs internet - és bár mobilinternet szolgáltatás lehet, hogy van/lenne, de amikor valaki kifizeti a telefon havidíjat, akkor nem feltétlenül marad - külön megvásárolva - felesleges 1.300 ft-ja (más szolgáltatóknál esetleg még több) mobilinternetre.


De hogy ne a levegőbe beszéljek térerő ügyben, alá is támasztom:

[link]

2019. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Kemence"


Ja nincs ott net csak gigabites:

[link]


Ahol van telefonvonal (mobil vagy vezetekes) ott internet is van. Ahol nincs telefon se ott ki el? De net meg ott is van muholdas internet mindenhol van az ocean kozepen is.


"Vagyis szolgáltatna mobilt, csak éppen nem működik"


Vegyel egy jobb antennat a mobilnethez aztan majd mukodik.


Megis itt netezel, ennyi ido alatt amig a kommentet irtad mar nyithattal volna szamlat arro la netrol amit hasznalsz.

2019. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!