Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Atm-ből pénzt vettem fel, de...

Aspiskigyo kérdése:

Atm-ből pénzt vettem fel, de nem vonta le a kártyámról, később le fogja?

Figyelt kérdés

Szóval hétfőn levettem 40000 forintot a számlámról egy atm-ből de nem vonta le azóta sem a kártyámról. Amit azóta fizettem az automatikusan levonásra került, azóta fizetés is megjött a számlámra, de még mindig pluszban vagyok. Mi a teendő? Ha nem jelzem később felszámolhatnak valami +összeget vagy ha észhez térnek levonják a 40-et és kész?

Egyébként ma kaptam egy sms-t hogy készpénzt vettem le de +40000-rel jelölték, nem mínusszal.



#OTP #pénz-felvét
2019. máj. 2. 17:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

Tudható hogy mi lett az eset vége?

Nekem.ugyan ez van most.

Levettem 100ezret..majd jött rá 80ezer ft..fehasználható összeg 100ezerrel.kevesebb mint ahogy kell.nektban 180ezet mutat.utaltam 4ezret.fehasználható összeg 100ezerrel több

2020. jan. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!