Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP általában egyből levonja...

OTP általában egyből levonja a tranzakciós díjat?

Figyelt kérdés
Vagy hogy szokták? 1/4 évente?

2019. jún. 13. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Utalásra gondolsz, a tranzakciós illetékre?

Igen, azt rögtön levonja.


Ha a vásárláskor létrejövö tranzakcióra gondolsz, akkor a felhasználható egyenlegednél azonnal levonja, kevesebb lesz a felhasználható - de lekönyvelni a számlatörténetben csak 2-3 nap múlva szokták.

2019. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utaláskor. Hogy lehet, hogy 20millióra nem vont le kb semmit? Jump csomagban vagyok.
2019. jún. 13. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert olyan számlacsomagod van, amiben az utalás fix díjas. Ha látsz ilyen 60-80 ft levonást rögtön utána, az a tranzakciós díj volt.
2019. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Láttam. Az komoly! Néha valami jó is van a sok rosszban :D


Kp-ban ha felvettem volna ezt az összeget azért nem úsztam volna meg 80ft-ból, ugye? :D

2019. jún. 14. 06:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor 1400 körül lett volna, mert az is fix díjas. De azt talán csak két tételben vehetted volna fel, akkor 2x1400. Jó kis számlacsomag, kár, hogy csak 28 éves korig van. :-)
2019. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Addig ki kell használni, annyi szent :D
2019. jún. 14. 08:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy felnőtt számlacsomaggal gondolom nem úsztam volna meg ennyivel :))
2019. jún. 14. 08:03
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ösnek és a kérdezőnek: már megszüntették a Jump számlacsomagot, már nem lehet választani - csak akinek van, annak tovább él... :-)

Mint nekem a Net számlacsomag.

2019. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!