Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A babaváró hitel szüneteltetés...

A babaváró hitel szüneteltetése, elengedése?

Figyelt kérdés

Annyi mindent olvastam már róla, de nem igazán értem a dolgot.

Tegyük fel, hogy megszületik hamar az első gyermek, és szüneteltetik a törlesztést. 2 évre rá megszületik a második gyermek, így folytatólagosan kérhető a szüneteltetés? És ha szintén 2 évvel később a 3. gyermek is megszületik, és elengedik a tartozást, akkor a szüneteltetés idejére visszamenőleg kell fizetni? Vagy így szinte ingyen ennyi pénzhez jutott?

Ui.: Csak olvastam róla megint egy cikket, és elgondolkodtam a témán, nincs tervben a dolog, bocsi, ha tájékozatlan vagyok. :)


2019. júl. 3. 12:28
 1/2 anonim válasza:

Igen jól gondolod.

Ha pl 12 terhes vagy , igényelheted rögtön a szümeteltetést , ha 3 évre rá születik mégegy akkor megint szüneteltetést kéraz 3 évre , elengedik a 30%ot , ha utánna 3 éven belül jön a 3. Semmit nem fizetsz kb. Majdnem.mint a 10+10csok használt lakásra csak ez szabad felhasználás és nem kell aláírnod a kötelező gyermekvállalást.

2019. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Ha már 3+ hónapos terhes vagy, amikor kéred a 10 milliót, és a következő 2 gyereked is úgy születik, hogy 3 évnél kevesebb idő telik el az előző születése után, akkor ingyen kapsz 10 millió forintot, úgy, hogy egy fillért nem kell visszafizetned.
2019. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!