Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Banknál vett már fel...

OTP Banknál vett már fel babaváró hitelt valaki? Mennyi idő volt a procedúra? Illetve, ha folyamatba van mennyi ideje?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk igényelni, és érdekel mennyi időt ülnek rajta.
2019. júl. 11. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szia. Megigènyeltètek már?
2019. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Helló! Igen ma voltunk igényelni. Sok papír igazán nem kell hozzá. Az igazolványokon kívül a tb igazolás kell. Elbírálási időt még sajnos nem tudok. De az ügyintéző példának mondta, hogy egy pár pénteken igényelte meg. Hétfőre elbírálták és ma pedig mentek aláírni. Így reménykedek, hogy mi is végzünk pár nap alatt. Ha aláírsz elvileg órák kérdése és utalják az összeget.
2019. júl. 16. 17:21
 3/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is OTP-be megyünk, mennyit kell ott ülni? Köszönöm a választ :)
2019. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Mi tegnap voltunk a győri nagy OTP-ben és augusztus 8-ára kaptunk időpontot annyira telítődve van a bank. Azt mondtak kb 2 órát fog igénybe venni az igénylés. Viszont az egyik ismerősünk egy kisvárosi OTP-ben dolgozik ahova már jövőhéten tudnánk menni, így nem várjuk meg az aug. 8-at.
2019. júl. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Mi netbankon keresztül foglaltunk időpontot péntekre, remélem, nem zavarnak el. 2 óra mondjuk sok, max foglalunk szabira.
2019. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nekünk Debrecenben 1 óra 20 percet vett igénybe. Várjuk a visszajelzést jelenleg.
2019. júl. 18. 12:10
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem zavartak el. Szfvar, 1 óra volt. De kaptam infot: már csak augusztusra tudnak időpontot adni (szóval nekünk ebben szerencsénk volt, h kedden foglaltunk péntekre), Pesten döntenek ezekről, hétvégén is dolgoznak. Kintről bejövő igenyloket nem is tudnak fogadni, csak idpontosokkal tudnak foglalkozni.
2019. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Sziasztok, azóta nektek már jött visszajelzés? Mi 17-én voltunk, de még nem jött levél.
2019. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19-én voltunk, de még nem telefonáltak.
2019. júl. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
15 én igényeltük 22 én szóltak hogy mindent elfogadtak azóta 2x voltunk bent hogy aláírjuk de nem tudnak tovább lépni a rendszerbe ülnek rajta
2019. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!