Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K$H online személyi kölcsönt...

K$H online személyi kölcsönt próbálta már valaki? Vélemények?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
A KSH Statisztikai Hivatal, nem ad kölcsönt. Nem Bank.
2019. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom K&H akart lenni.


Kérdező, a személyi kölcsönt (az online-t is) egyéni feltételek alapján bírálják el, úgy , mint rendszeres jövedelem, azaz fizetés nagysága, hitelképesség (van-e valamilyen hiteled, tartozásod?), életkor, stb. alapján - így ha valaki azt írja, hogy neki jó tapasztalata volt, gyorsak voltak, az nem jelenti azt, hogy Nálad is így lesz és meg is kapod.

Ráadásul a bank nem köteles megindokolni az elutasítás okát sem - így ha nem kapod meg, sajnos nem is fogod tudni, miért nem?

Nem írtad, mennyi a jövedelmed, mennyi hitelt szeretnél, stb.

2019. júl. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen K&H akart lenni.15 éve náluk vezetem a bankszámlámat 200 ezer körül keresek 36 éves vagyok semmi más hitelem nincs és mégis elutasitottak.Csak kiváncsi vagyok hogy sikerült valakinek ez az új hitel és milyen feltételekkel.
2019. júl. 16. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mondjuk KATA-s vállalkozóként keresed ezt a 200 ezret és nem "munkabér" címszóval érkezik a számládra?
2019. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alkalmazott vagyok tehát munkabérkènt van a folyószámlán feltüntetve.
2019. júl. 16. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!