Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van lakásbiztosításod? Melyikn...

Van lakásbiztosításod? Melyiknél vagy, mióta mennyit fizetsz milyen időközönként és emelkedett-e azóta a biztosítás díja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen van. 8250 ft fizetek 3 havonta, és benne van a lakásba bejelentett családtagok (nekem 3 személy) baleset biztositása is.

2 éve fizetem, nem emelkedett..

2010. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Évi 16 ezer ft, mégcsak 2 éve, nem emelkedett, és benne van a baleset és a csonttörés is.28L
2010. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én biztosítós vagyok, régóta. A biztik négyzetméter, lakóhely nagyság is függ!Sőt milyen plusszok vannak benne, No! meg mekkora összeget fizet, ha totál minden oda van(100%-os a kár). Minden évben inflálódik, a "beszerzési" árakhoz kéoest, Erre szabály van. Aki nem veszi észre, annak vannak kedvezmények,Ezt azért kapja, mert nem volt kára. A bizti nem fizetett neki, ezért "kárpótólja"
2010. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!