Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Tudtok jó vállalkozói (informa...

Tudtok jó vállalkozói (informatikai) felelősségbiztosítást?

Figyelt kérdés
Kis egyéni vállalkozáshoz (AAM) szeretnék felelősségbiztosítást kötni. Tudom, hogy keressek rá, kérjek árajánlatot, de egyáltalán nem az én világom, nekem nehezen értelmezhető a sok opció. Elektronikus eszközöket javítok. Egy 80.000-es tabletet javítás közben tönkre tettem, ezen kívül a saját eszközeim közül egy 40.000-es monitor áramszünet következtében tönkre ment. Ezeket szeretném rendezni. Segítséget szeretnék kérni, merre induljak, melyik biztosítóval érdemes foglalkozni. A bevételem nem éri el az évi 500.000-et, ezért a legbarátságosabb lehetőséget keresem.
2020. jan. 13. 16:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!