Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mennyit keres egy biztosítási...

Mennyit keres egy biztosítási ügynök? Illetve függő vagy független biztosításközvetítőként éri meg jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Napi 5 ilyen kérdés van. Jutalékos a munka, sőt te fizetsz érte mert ki kell váltani a Katát, havi 50 ezer. Aztán vagy lesz szerződésed vagy nem. Azzal húznak be mindenkit, hogy náluk aztán 2 milliót is lehet keresni. Ez úgy néz ki a valóságban, hogy 10-ből 1 ember keres 2 milliót, a másik 9 meg semmit, sőt ráfizet a Kata miatt. Az első 3 hónapban az emberek 90%-a kihullik. Döntsd el, hogy neked megéri-e a megtakarításodat elcseszni egy ilyen 'szerencsejátékra' . Én azóta is bánom...
2020. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg alkuszcégnél dolgozom (független biztosításkozvetito) és ott van alapbér, alkalmazott vagyok és arra jön rá még ugyanennyi jutalék tehát magyar viszonylatban elég jó a fizu. Csak kiváncsi voltam mennyivel lenne jobb ha mondjuk függő ügynök lennék.
2020. júl. 12. 15:10
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Semennyivel.
2020. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Attol fugg van e cimanyag amibol magadtol kotsz. Ez csak akkor rafizeteses ha egy eletbiztositast se kotsz egy honap alatt. Ami akkor van ha nem dolgozol semmit.
2020. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Függő ügynök vagyok, call centerben. Hívás / levél után van jutalékom, valamint kötések után is. Itt az ügyfél telefonál, nem nekem kell keresni. Valamint nem vállalkozóként vagyok, hanem alkalmazottként. Egy jobb hónapban 250-300k jön kézbe, úgy hogy nem dolgozom magam halálra. Rosszabb hónapok, amikor pangás van akkor is megvan kézbe a 200k. ( 2 éve csinálom )
2020. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Függő ügynök vagyok.Ez változó.Katásként dolgozom, több mint 10 éve vagyok a szakmában.De magyarországi viszonylatban kiemelkedő a jövedelmem.
2020. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,talán még annyi különbség van alkusz és függő között,hogy itt van állomány és címanyaggal is bőven segítenek.
2020. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
jaja, segítenek a lopott címadattal, aztán mikor felhív a palimadár egy olyan potenciális ügyfelet, aki véletlenül pont nem palimadár és belemegy a hivatalos részébe akkor csak a makogás jön, hogy "hát hát, névtelen adatbázis, ha nem érdekes önnek akkor nem is tartanám inkább fel.."
2020. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!