Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért kell fizetnem, hogy...

Miért kell fizetnem, hogy elkezdjék javítani az autómat, ha a biztosító elfogadta a káreseményt és annak jogosságát?

Figyelt kérdés

Üdv!

Még július elején a nagyértékű autómat összetörték, belém jöttek. Záróvonalon, sávváltás kíséretében, nem ragozom, egyértelmű a másik fél vétkessége.

Márkaszervizben több milliós kárt állapítottak meg, a biztosító rábólintott, elfogadta, eddig semmi probléma.

Ma értesültem, ahhoz hogy elkezdjék javítani az autóm előtte 500.000ft-ot kikell fizetnem az “amúgy is kopó alkatrészek miatt”, addig nem csinálnak semmit... Lengőkarokra, stb..

Az autóm kereke kitört, összekötő rúd elhajlott, alváz csavarodott, kaszni sérült és még sok egyéb. Na most jogos-e? Az autóm 3 éves, a káresemény előtt pár nappal cseréltem abroncsokat, féktárcsát, betéteket stb. 700.000ft-ig! Megvigyáztam, karbantartottam, a család gyöngyszeme volt.. Felháborító!

Az én autómat törték össze és még fizetnem is kell a javításért?! Az autó érték csökkenéséről nem is beszélve amit senki nem fog megfizetni nekem, elvégre kis híján totálkáros, javított autóm lesz a végére!

Kérlek segítsetek, akinek volt már hasonló esete vagy jártasabb az ilyen ügyekben segítsen!

Nem szeretnék félmilliókat fizetni máshibájából!



2020. aug. 11. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyetmég nem hallottam, hogy önrész kell a javításhoz a kötelező keretében.
2020. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
pótszemle, ill bízz meg olyan szervizt aki segít ebben.
2020. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

he??

ilyen nincs

le akarnak húzni

2020. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!