Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Anno kötöttem egy generali...

Anno kötöttem egy generali g90 megoldás nevű életmegtakarítást, 6 éve. Jó döntés volt? Sok rosszat hallok, hogy amikor ki akarom majd venni ,macerás lesz.

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:

A baratnom is jott a multkor egy ilyen hulyeseggel, elmondtam neki hogy az allampapir miert jobb es hogy en abba raknam a penzt ha mar ilyen biztos cuccot akar... De mivel valami rokona fuzte be ezert azt valasztotta....


Szoval sztem nem rossz, de egy allampapirral többre mész

2021. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed meg az egységszámlát és az alapok hozamait? A többi csak duma amit itt szoktak írni.
2021. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerint igy utolag nem jartal vele rosszul, gondolom a befektetes egy resze tozsden volt, a BUX 6 ev alatt megduplazodott.


El kell olvasnod a szerzodes, ha jol tudom ilyen megtakaritasbol sokszor nem eri meg 6 ev utan kiszallni, csak 10-20 ev utan. Nem baj, most mar ez van:)

2021. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha még legalább 10 évig nem nyúlsz hozzá, akkor talán nem buksz vele olyan sokat.
2021. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért buknék vele ?
2021. febr. 12. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezaz, lásd 2. válasz. Nézd meg az egységszámlát, és hasonlítsd össze mennyi volt az összbefizetés. Az UL termékek közt hatalmas a különbség. Van ami egyszer von el kisebb összeget, máshol pl Signal meg évekig vonnak egy csomót.
2021. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert ezeket 10 év előtt általában csak töredékáron lehet visszavásárolni. Illetve minél tovább él a szerződés, annál alacsonyabb a TKM. Pl az első 10 évben 6-10 százalék, 25 év után meg 2-3.
2021. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mert ezeket 10 év előtt általában csak töredékáron lehet visszavásárolni."

Ez nem igaz ebben a formában. Van ami 2-3 év alatt már behozza az "árát" aztán folyamatosan hozamot termel, nem keveset. Van ahol évekig vonják a költséget.


"Illetve minél tovább él a szerződés, annál alacsonyabb a TKM. Pl az első 10 évben 6-10 százalék, 25 év után meg 2-3."

Ez igaz, lásd feljebb az okát. De 6-10% TKM nemigen van a piacon.

2021. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha felbontod idő előtt, akkor ilyen számok jönnek ki.
2021. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!