Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hol tudom magamnak a társadalo...

Hol tudom magamnak a társadalombiztosítást befizetni?

Figyelt kérdés
Megszűnt a munkaviszonyom és hónap végén már nem jár a TB. Hol tudom befizetni magamnak?

2021. márc. 19. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt minden le van írva részletesen:


[link]

2021. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

... és még kiegészítem, itt néhány infó a nav oldaláról:


[link]

2021. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem egy konkrétum érdekelne, nem egész weboldalak.
2021. márc. 19. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Bakker, milyen "egy" konkrétumra gondolsz...???


Le van írva, hogy mit kell kitöltened, és milyen alátámasztó iratok kellenek hozzá. Ezeket viszed magaddal a kormányablakba, és beadod az igénylést.


ez nem úgy megy, hogy hopp, bemész a postára, és befizetsz X összeget... Ennyire nem lehetsz világtalan!

2021. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Téged nem konkrétum érdekel, hanem valami balekot szeretnél, aki elintézi ezt az egészet helyetted. Sok sikert!
2021. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

#5: köszi! (1-2 voltam)


Tipikus funkcionális analfabéta, aki képtelen értelmezve elolvasni az elé tett anyagokat...

2021. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. De szerintem személyeskedés nélkül is sikerült volna.
2021. márc. 19. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
Te kezdtél el hepciáskodni! Minden információt odatettek eléd!
2021. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom azóta már intézkedtél feltételezem március óta a kérdés kiírása óta, de amúgy a fizetési kötelezettséget előírja már a NAV automaitikusan és erről értesít.

Ha jogosult ingyen tb-re szociális rászorultság alapján, akkor egy hatáósági bizonyítvány kiállítása iránti kérelem egészségügyi szolgáltatásra jogosultság szociális rászorultság alapján nevű kérelemet kell kitölteni, és a lakhelyed szerinti kormányablakba beadni.

2021. jún. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!