Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Segítség!Ebben a helyzetben...

Segítség!Ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy Huawei telefonom ami beázott...van haztartasi biztositas ami fedezne de ez nagyon kerdeses eset es nem biztos hogy kifizeti a biztosito. Akinel kotottuk anno a biztositast azt mondta inkabb mondjam azt hogy latogatoban volt nalam a tesom es en veletlen raontottem valami italt a telefonjara amiatt ment tonkre mert az biztos teritve lesz.



Persze en vettem uj telefont es be lett adva hogy ezt a tesomnak vettem (igy fedezi a biztositas) most meg kerik a regi telefon (ami elvileg ugye a tesome ami kulfoldi szam szolgaltato stb) pontos tipusat az uzletet ahol vasarolva lett meg a szamlat.....egy 3 eves telefonrol... a dologban annyi a csavar hogy tesom kulfoldon el....a papiron az all hogy az alairasommal meghatalmazom a biztositot hogy mindennek utanajarhat az ugy kapcsan es minden adatot bekerhet es ott felsorol egy csomo mobilszolgaltatot.....


Ebbol hogy lehetne kimaszni lehetoleg ugy hogy kapjak is valamit a penzemert....illetve hogyha kulfoldre nyulik egy ilyen piszlicsare 300 euros ugy annak mennyire jar utana a biztosito?


Koszonom a segitseget!



2021. okt. 1. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Elegge utanajar, a biztositasi csalas meg komoly buncselekmeny...
2021. okt. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat sikerult belemasznod egy biztositasi csalasba, ügyes. Az igazat kellett volna mondani. Szerintem engedd el.
2021. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jo biztositasi csalas... meg buncselekmeny...De az vesse ram az elso kovet aki ilyen helyzetben nem probalna meg ugy alakitani a dolgokat hogy penzenel legyen ha mar elvileg minden honapban azert fizetek hogy a karomat megteritsek....De a biztositas is addig ved ameddig nem tortenik valami....🙄
2021. okt. 1. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Stimmel,utánajár.Mi a gond az igazsággal? Azt mond ,írd meg és bízzál benne,hogy a károd,nagy része megtérül.
2021. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!