Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet? Mit lehet tenni...

Mitől lehet? Mit lehet tenni ilyen helyzetben? Orvoshoz fordulok, de addig segítség?

Figyelt kérdés
Pár napja történt, hogy hazajöttem és a nappalinkban nagyon büdös szagot éreztem. Szellőztetés stb. Majd még éreztem többször de a szellőztetéssel letudtam. Rendeltem ételt (rizses lecsót) és ahogy elkezdtem enni, ugye lenyeltem de a kilégzésnél az orromban ugyan azt a szagot éreztem. Húslevesnél ugyan ez a helyzet. Sőt fogmosásnál halványabban de éreztem egy kicsit ott is. 4 napja tart. Tudom, hogy forduljak orvoshoz csak érdeklődnék, hogy mi lehet stb. (Sültkrumplit ettem, meg rántotthúst ott nem éreztem) Mi lehet ez a betegség?
2021. jan. 26. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek ijesztgetni, de ez covid-gyanús.

Íz- és szagérzés megváltozása nagyon jellemző, nálunk a családban is hasonlóan kezdődött sokaknak.

2021. jan. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet akár csak "síma" arcüreggyulladás is, de mindenképpen menj vele orvoshoz!
2021. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De minden ízt érzek, azaz az említett ételek rendes ízét, csak az orromban ezt a büdöset is
2021. jan. 26. 10:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp elmegyek orvoshoz, mert nagyon kellemetlen szag. Igen erős hányingerem van tőle
2021. jan. 26. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak otthonérzed? Mert akkor lehet, hogy az otthonodban van valami bűzforrás. Amúgy lehet arcüreggyulladás is, mandulakő, rossz fog.
2021. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de sajnos nem csak itthon. Pl ma a kocsi kipufogógázának is ilyen szaga volt. Fogat azért nem hiszem mert rendszeresen járok fogászatra (kb 2 honaponta) és pont tegnap voltam. Észre kellene vegyék ha van rossz fog. De köszönöm mindenkinek, és várok további tippeket amíg orvos nem lát 😀
2021. jan. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!