Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ésszerű lenne-e úgy lakásbizto...

Ésszerű lenne-e úgy lakásbiztosítást kötnöm, hogy előtte sem papíralapon, se neten nem tudom elolvasni az egészet, csak az alapján küldeném vissza az aláírt szerződést, amit az üzletkötő telefonon elmondott/beolvasott nekem?

Figyelt kérdés

Persze, a kiküldött szerződést már el tudnám olvasni...csak az az elvárás a részükről, hogy ha kérem, hogy küldjenek nekem szerződést, akkor azt küldjem is vissza nekik, de aláírva.

Persze, azt nyilván megtehetném, hogy kérem a szerződést, aztán, miután elolvastam, mégsem írom alá (ha nem tartom megfelelőnek)...de ezt nem szeretném..mert nagyon a lelkemre kötötték, hogy csak akkor kérjem, ha biztosan aláírva küldöm nekik vissza

Egyébként a székhelyük Miskolcon van...én Győr környékén. Persze, aggályomra mondta a hölgy, hogy vannak az országban (sok helyen?) kirendeltségeik/irodáik...de azt nem mondta, hogy itt, hozzám közel hol (pl.Győr)....vagyis nem volt annyira meggyőző az érvelése.


2022. ápr. 28. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomó biztosítótársaság, te meg pont egy csaló céggel akarsz szerződni, mi erre az okod?
2022. ápr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kellene kitalálnom valami jó okot - de nem fárasztom magam vele, inkább hagyom a csudába az egészet. Egyébként van biztosításom, csak ajánlatot tettek, hogy cseréljem le.....ez a cég már 4 évvel ezelőtt is próbálkozott, akkor se álltam kötélnek...az az üzletkötő ...ez a mostani arra apellált, hogy ő (is) egy idősebb hölgy...(igaz, hogy én nem) :)
2022. ápr. 28. 11:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2022. ápr. 28. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Havonta 100 kérdés jön a témában, de akkor leírjuk 101x is: nem állunk szóba biztosításnepperrel, ingatlankufárral és semmilyen hasonló szélhámossal. Hülyeség helyett inkább menj el egy jó étterembe abból a pénzből amit épp kicsalnának tőled és addig guglizz rá: "biztosító nem fizet" Kellemes olvasgatást!
2022. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocs' az "az az üzletkötő"...úgy folytatódott volna, hogy nem volt annyira tehetséges...egy nagyon lehengerlő férfi volt....de kilógott a lóláb...gyengék voltak a csúsztatásai
2022. ápr. 28. 12:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Még egyszer is Köszi!!
2022. ápr. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!