Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen biztosítást érdemes...

Kiralykutya kérdése:

Milyen biztosítást érdemes kötni a havi 25000 Ft om van rá? Nem életbiztosítás van gondolkozom hanem olyan valami nekem térít betegség baleset egyéb esetben.

Figyelt kérdés
Egyéb eset alatt azt értem ahogy például adóvisszatérítés is szokott lenni egyes esetekben. Vagy bármi mást amiről esetleg nem is hallottam
2022. máj. 11. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Kiszámoló blogon nézd meg a biztosítást, szerintem megéri
2022. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a kiszámolós nagyon egyszerű életbiztosítás pár kiegészítéssel, ha komolyabbat akar valaki az nem elég. Érdemes leülni egy alkusszal, aki segít egy csomagot összerakni egyénire.
2022. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kockázati életbiztosítás vagy egészségbiztosítás.
2022. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóban gondolkodtam és végül annál a megoldásnál maradtam, hogy kötöttem egy olcsóbb balesetbiztosítást (ca. 2.500 Ft/hó és 20 milliós térítési összeg), illetve egy ellátásszervezős egészségbiztosítást, mely az orvosi ellátások költségeit fedezi magánellátásban (ezek 10.000 Ft körül vannak). Az betegségbiztosítás témát is körbe jártam, kötöttem is egyet, de visszaléptem mert utólag akartak díjat emelni kockázatelemzés után. Ezt szerintem jól tettem, mert ezek irreálisan drágák a térítési összeghez képest. Gyakorilatilag a futamidő alatt szinte ki kell fizetni azt az összeget, amit akkor kapnál ha esetleg történne valami. Szóval ez csak a biztosítónak éri meg, nagyon nem javaslom.
2022. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ez mit jelent a gyakorlatban?

Van például ügyeletük?

Mi például nemrég 12 órát vártunk a váróteremben mire kiderült hogy csak egy egyszerű gyomor fertőzés miatt csak egy infúzió kell és pár nap diéta és az előbbi az is csak azért mert már ott vagyunk mert amúgy elég lett volna otthon teázgatni. Szóval van olyan lehetőség itt hogy ha az ember rosszul van akkor elmegy oda és nem 12 óra alatt döntik el hogy nagy a baj vagy sem...

2022. máj. 17. 04:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Sürgősségi ellátás sajnos ezekben nincs benne többnyire, legalábbis az enyémben nincs. Viszont 7/24-es orvosi call center, szóval beszélni legalább tudsz orvossal bármikor.
2022. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is nem rég kötöttek biztosítást hasonló feltételekkel amikkel Te is szeretnél.


Elmondtam mit szeretnék, mennyit tudok rà félre rakni. Ha gondolod tudok elérhetőséget adni.

2022. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!