Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb magyar biztosítótársaság?

Figyelt kérdés
Írjatok toplistát! 1. 2. 3. ...
2010. nov. 30. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi leszek, kinek mi jött be. Én csak azt tudom mondani, amivel megjártam: Generali, Genertel, Alianz. Próbálkozom ismét. Az új biztosítókban én személy szerint semennyire nem bízom. Még a nevesebbekkel sem tudunk egyezségre jutni. A baj meg könnyen bekövetkezhet.
2010. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hangos Zita válasza:
én az Avivára voksolok
2010. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább anti-toplistát tudnék írni

Mi megszívtuk a MÁV-val, a bónuszom elveszett a ködbe.

Genertel- történt egy kis koccanás, mindketten náluk voltunk. 9 hónapba telt, mire csengettek (nem én voltam a hibás).

Allianz- ismét kocc, itt sem én voltam a hunyó. Ügyintézés ideje kb. 1 év volt, mert össze vissza variáltak. Kb. 2 hónappal a bejelentés után:

Először azt mondták, hogy nincs ilyen szerződőjük (a károkozó). Továbbítják az anyagot a saját biztosítómnak, kérhetek méltányossági kárfelmérést tőlük (ismét Genertel).

Ismét 2 hónap- telefon Genertelnek, hogy Mi van már..?

Közlik: elveszett az összes anyag, sorry, nem tudnak mit tenni, de hátha....

ismét két hónap....telefon....Gerentel....."jaaaa, továbbítottuk az anyagot a Mabisznak" Hurrá :( Ott is pihent vagy 3 hónapot a dolog.

Telefon....Mabisz.... nem tudunk mit tenni, nem találjuk az embert, nincs az allianznál ilyen szerződés, biztos kamu adatokat írt a bejelentőre...stb. Még 3 hónap pihi.

Aztán még vagy 2-szer megjárta ezta kört a mindenféle dokumentum, mindenki hárított...

Már rég elfelejtettük az autót (ja igen, totálkáros lett a drága....számítottunk arra a pénzre, hogy legalább egy használt, de megbízható autót vehessünk)...Szóval már elfelejtettük az autót és a pénzre is búcsút intettünk, mikor is kaptunk egy kis pénzt...na kitől? allianz... közel, sőt több mint egy év után megtalálták az ürgét a szerződésével együtt. Ezt a kálváriát nem kívánom senkinek.

2010. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Aliansnál vagyok kb15-20éve.Háromszor jöttek belém,egy őzet csaptam el én.Mindegyik esetben gyorsak és korrektek voltak.Náluk csináltam meg megint,alkuszon keresztül,a dijak nem náluk a legeslegolcsóbbak,de a közelünkben van képviseletük és igy inkább maradtam.

Ha Isten megsegit akkor nem lessz más biztositóknál tapasztalatom,igy a toplistázásban nem vagyok kompetens

.

2010. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Erre nem lehet objektív választ adni:szerintem ez személy függő: ha kifogsz egy jó kárügyintézőt, aki a szívén viseli a munkáját - és a Te károdat is - akkor hamar kipörögnek a károk (kifizetik a károsultat). Ha azonban a kárrendezésen több "mellék feladatot" (pl.:statisztikát, egyéb levelezés, telefonközpont kezelés) adnak a kárügyintézőnek, és nem a konkrét kárrendezéssel foglalkozik, akkor bizony állnak a kárkifizetések. A főnökök ugyanis imádják a saját munkáikat is az ügyintézőikkel csináltatni.Természetesen nem plusz fizetésért!

Tehát, összefoglalva: nincs ideális biztosító!

2010. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az Aviva-nal vannak pozitív tapasztalataim!

Amelyik biztosítóval már megjártam: Allianz, Uniqa,

2010. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Aviva, Ing, Aegon, Generali
2010. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Aviva (bár attól függ milyen biztosítás érdekel, mert náluk nincs vagyonbiztosítás)

Lakásbiztosítás - Aegon nem rossz.

2011. jan. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző: az AVIVA-nál is van lakásbizti és még kedvezményt is adnak
2011. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Allianz, generali. A kicsiket meg el kell felejteni( nem tudnak fizetni)
2011. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!