Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik bankot tartod Ma...

Melyik bankot tartod Ma Magyarországon a legmegbizhatobbnak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Otp

Mkb

2022. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak két bankkal van tapasztalatom: K&H és OTP

A K&H a szememben leszerepelt. Használhatatlan, fapados online rendszer, semmihez sem értő ügyintézők (egyik ezt mondja, másik azt mondja). Volt náluk hitelem is, zéró rugalmasságot tapasztaltam.


Az OTP-nél 25 éve van számlám. Nem a legolcsóbbak ez igaz, viszont soha nem volt velük nagyobb problémám. Amit az ügyintéző mondott az úgy is volt, mindent el tudtam intézni elsőre, ha volt vitás tranzakcióm, azt gyorsan és számomra kedvezően bírálták el. A mostani mobil app sajnos tetűlassú és funkcióhiányos, de azért el lehet boldogulni vele.

2022. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rafi
2022. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak rossz tapasztalatom van az OTP-vel. Első körben még diákként, utána már felnőttként is.


Néhány éve Unicredit-es voltam, azzal megvoltam elégedve, csak mindig napokkal később jött meg a fizum mint azoknak akik máshol bankoltak. Ma már ez nem érvényes.


Mindenesetre 10 éve Erstés vagyok, maximálisan meg vagyok elégedve. Megbízhatóság alatt értem azt, hogy soha nincs gond/leállás/probléma, nagyon szeretem az online felületüket (George) egyszerű, átlátható, gyakorlatilag mindent el tudsz intézni magadnak.

Nem érzem drágának sem az éves kártyadíjamat.

Az tény, hogy ha az ember hitelt akar felvenni, nem az Erste a legolcsóbb, sőt...

2022. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!