Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Futrinka kisállat biztosítás...

Futrinka kisállat biztosítás a Generalinál, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Érdemes megkötni? A kutyámra szeretnék biztosítást kötni a Generalinál. A tapasztalatok érdekelnének, leginkább a Futrinka kisállat biztosításról, de egyéb is jöhet. Tényleg fizetnek vagy csak a lehúzásra mennek?

Előre is köszi a válaszokat!



#kutya #biztosítás #kisállat #Generali #Futrinka kisállat biztosítás
2022. okt. 19. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van. Olvasd el a feltételeiket. Vannak kizáró okok is, bőven.
2022. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
file:///C:/Users/x/Downloads/H%C3%A1z%C5%91rz%C5%91%20otthon-%20%C3%A9s%20%C3%A9letm%C3%B3d-biztos%C3%ADt%C3%A1s%20felt%C3%A9telek.pdf
2022. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, a biztosító oldaláról másoltam és pdf-ben jött le.
2022. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezeket a kizáró okokat hol lehet megtalálni? Mert én sajnos csak egy nagyon alapot találtam.

2022. okt. 19. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Külön biztosításként nem biztos, hogy megéri. Nekem (igaz, nem a Generalinál, hanem a Köbénél) benne van a lakásbiztosításban. Úgy nem olyan sok a díja. De egyébként tényleg elég sok dolgot kizárnak. Pl fajtabetegségek kezelése, korábban már ismert betegség, stb. Olyankor jöhet jól, ha valami miatt pl műteni kell a kutyát.
2022. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!