Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen kockázati életbiztosítá...

Milyen kockázati életbiztosítást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy tehermentes ingatlanom és pár 10M forint megtakarításom (állampapírok, részvények) így alapból sem történhet meg az, hogy nem hagyok magam után semmit, de szeretnék gondoskodni a feleségemről, hogyha elhalálozom, akkor is gondtalanul tudja a gyerekeket nevelni, mivel a család bevételének a 85%-át én keresem, így gondolkozom egy kockázati életbiztosításon. Van valami jó ajánlat most a piacon?

2022. okt. 26. 01:47
 1/6 krwkco ***** válasza:
Egy, amit biztosan érdemes megnézni: kiszamolo.hu
2022. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kockázatinál olyan nagy bonyolítások nincsenek. A vállalt kockázatokban térhetnek el az egyes termékek (haláleseten kívül még mire térít). Illetve általában megkülönböztetik a baleseti vagy bármely okú halált. Ezek variációival lehet kombinálni.


Ha privát üzenetben megírod az email címedet, akkor (díjmentesen) kalkulálok díjat (Union biztosító) és adok részletesebb információt. Most még kedvezményt is tudok adni. Összességében jónak számító ajánlatom van.

2022. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, csak még eszembe jutott, hogy azért is jó, hogy erre gondoltál, mert baj esetén a biztosítási összeget azonnal megkapja a család. Nem kell hónapokat (rosszabb esetben akár egy évet) várni a hagyatéki eljárásra egy olyan helyzetben amikor az idő kritikus lehet.
2022. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 a.erika ***** válasza:
Szia! Igen, persze, hogy van. Ami nagyon fontos, a jelenlegi egészségi állapotod! Ennek felmérésére nagyon figyelj, mert ezen múlhat a biztosítási összeg kifizetése. Ha kell segítség, szívesen segítek. Szép napot kívánok Neked. Szia.
2022. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én a múlthónapban kötöttem, ha gondolod üzenetben szívesen elküldöm az elérhetőségét a hölgynek. Több ,,csomag" közül tudtam választani és nagyon egyszerű volt az ügyintézés. Semmi sorban állás, várkozás meg ilyesmi:D

Én csak ajánlani tudom.

2022. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Atosz7 ***** válasza:

Szia,


ajánlatot én is tudok adni, ha érdekel és össze tudod hasonlítani őket.

(Generali)

Írj üzenetet, vagy email-címet.

Üdv!

2022. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!