Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kgfb módosítás tárgy év...

Csepregi21 kérdése:

Kgfb módosítás tárgy év közben lehetséges?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy volt autóm aminek most nov 12-én lenne az évfordulója. Viszont október elején lecseréltem egy másikra. A biztosításnál egy nap sem esett ki, sőt egy nap volt amikor a 2 autóra volt kgfb egyszerre. Ilyenkor hogy működnek a dolgok hogy az új autóra megkapjam a bónuszt? Nem nagy dolog mert eddig A0 volt, most nov 12-én lépnék B1be csakhogy volt autócsere és ilyenkor mi van? Vagy esetleg nekem mi a teendőm?

2023. okt. 30. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Át kell vezetni.
2023. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a biztosítók nem intézik egymás közt? Vagy csak a hétköznapi ember tudatlansága miatt nem akarnak plusz munkát maguknak? És ezt nekem mivel kellene igazolni és hogyan? Mert ugye a B/M besorolás nem nagy dolog. Viszont majdnem 1 évet nem szeretnék elveszteni. Groupamától mentem a Köbéhez, ráadásul az előző autóm fordulója után ha megmaradt volna az is a Köbénél lett volna biztosítva. Arról már kaptam levelet is hogy érdekmúlás miatt törölték a biztosítás és az 1. negyedévest vissza is küldték. Szóval szerintem így tudják a biztosítási előéletem
2023. okt. 30. 08:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Még biztosítón belül sem automatikus.
2023. okt. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző biztosításod megszűnt, ha jól értelmeztem. Arról kapni fogsz egy értesítést, amiben lesz egy bónusz igazolás (vagy kártörténeti igazolás). Ezzel be kell menned a mostani biztosítódhoz és kérni, hogy vezessék át a bónuszt.
okt. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!