Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Eláztatott a felső szomszéd,...

Eláztatott a felső szomszéd, melyik biztosító fizet?

Figyelt kérdés

Eláztunk, mert a felettünk lévő szomszédból lefolyt a víz hozzánk.

Én nem tudtam hogy van a társasháznak biztosítása, pedig van.

Én kötöttem külön lakás biztosítást a groupamanál,mert nem tudtam hogy van a társasháznak is. Kijött a kárszakértő felbecsülte a kárt, de a szomszédnak nincs lakás biztosítása csak ami a társasházi lakásnak van. Viszont nekem adtak egy nyilatkozatot amit alá kéne írjon a felettünk lévőnek, de nem hajlandó rá, ami érthető mert van társasházi biztosítása (mint nekem is csak nem tudtam róla).


Hogyan tovább??



nov. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés mi van a társasház biztosításban. Semmiképoen nem a te biztosítódnak kell fizetni.

Vagy a társasház biztosításnak vagy a szomszédnak zsebből, ha ő okozta a kárt.

nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miert is nem irja ala? Neki abbol semmi kara nem szarmazik. Nem kell semmit fizetnie. A biztosito viszont ugy fizet hogy a masik fel elismeri a felelosseget. Nalunk is igy volt. Elsore elismertuk, a tarsashazi biztosito fizetett az also szomszednak.


Majd egy ev mulva ujra eljatszotta a szomszed, akkor nalunk megvizsgaltak a dolgot, nem talaltak sehol semmit. Valoszinuleg csak a biztositast akart pumpolni.

De nekunk soha egy forintunkba nem kerult.

nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Generali.
nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem. Mit kellene aláírjon a felső szomszéd?


Nálam is volt ilyen, a társasház biztosítására intéztem, de semmit nem kellett aláíratni senkivel, csak beküldtem a fotókat.

nov. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elismerni a karokozast.
nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!