Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Németország AOK Bayern biztosí...

Németország AOK Bayern biztosítás?

Figyelt kérdés
Sajnálatosan problémába ütköztem Németországban. Pár éve kint melózok, és mindig az AOK Bayernnél voltam biztosítva, viszont munkahelyváltásomkor, 2023 augusztusában, új biztosítási fiókot hoztak létre számomra, ugyan úgy (!) az AOK Bayernál, anélkül, hogy észrevettem volna. Emiatt most 3500€ tartozást állítanak nekem ki, mondván, hogy nem fizettem az augusztus óta esedékes biztosítási díjat. Valójában minden hónapban rendesen fizettem, csak éppen a második fiókra, amit a munkahelyem létrehozott számomra. Kérdésem, hogy van-e megoldás arra, hogy ne kelljen kifizetnem ezt az összeget, tekintettel arra, hogy mindkét fiók ugyanahhoz a cégnél tartozik?

márc. 16. 16:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét, felveszem a kapcsolatot a biztosítóval.
márc. 17. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!