Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Németországban dolgozok...

Németországban dolgozok ,német munkahelyen,német tb-vel.(AOK)?

Figyelt kérdés
Most március 18.-án lesz az utolsó munkanapom ,20.-án megyek haza,viszont a cég március 31-ig fizeti a tb-et,de addig nem tudom elintézni az otthonit és elég fontos lenne eljutnom orvoshoz gyógyszert feliratni.Abban az esetben ha otthon elmegyek a NAV-hoz tudnak ezzel a helyzettel mit kezdeni?

#NAV #betegbiztosítás #német biztosítás
2021. márc. 3. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
írasd fel még itt, de szerintem otthon sincs ezzel gond, van biztosításod
2021. márc. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs otthon tb-m le ,lett mondva.Pont a gyógyszer miatt megyek haza, mert itt problémás lenne felíratni
2021. márc. 4. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:

hát én konkrétan nem voltam még így, de 2 megoldás jutott eszembe:


1. egy igazolás az AOK-tól, higy van érvényes biztosításod, amivel otthon kitudod váltani


2. otthon saját költségen kiváltod, a számlát meg beküldöd az AOK-nak. nem tudom ez működik-e, de AOK biztos megtudja mondani.

2021. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de amúgy én úgy tudom az AOK kártya egyben EU-s kártya is, elkellene fogadniuk otthon
2021. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogadják el és nem is írnak fel rá még teljes áron sem,mert sürgősségi eset.
2021. márc. 4. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!