Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen lakásbiztosítást?

Milyen lakásbiztosítást?

Figyelt kérdés

Márciusban mondtam fel sok év után, durva drágulás miatt.

Hiába kalkulálok, egyik sem megfelelő,az okok: 10 emeletes panelprogramos lakás erdő szélén, acél biztonsági ajtó tehát a betörés esélye nálunk gyakorlatilag nulla. 6. emeleten az üvegkár sem valószínű, idáig nem ver fel a szél faágat (az üzletkötő a zuhanykabin üvegtöréssel haknizott de 40 év alatt nem láttam olyat, ha meg eltörne, kifizetem). Az egyetlen reális veszély a zárlat okozta tűz, de az sehol nincs az alapszolgaltatások között. Miközben ha adódik pl. egy wc kifolyócső csere vagy bármi azonnali javítás, azt sem tartalmazza. Ki mit ajánl ilyen esetben?


ápr. 5. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik biztosítónál voltál, én 2 éve az Aegon-t cseréltem le Köbe-re, mert az Aegon piszkosul drága lett.

A Köbe-nél meg fizetek egy évre 32 ezret úgy, hogy ebben a kisállatbiztosítás is benne van (amire egyébként már többször fizettek, méghozzá a számla leadása után már másnap!). Szintén panellakás, 10. emelet.

ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Allianztól jöttem el. Megkérdezhetem hogy a kisállatbiztosítás mit fedez? Azt hittem az csak felelősségbiztosítás kertesben előknek, ha pl. a kutya másnak okoz valamit. (Nekünk cicánk van tavaly óta).
ápr. 5. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisállatbiztosítás állatorvosi kezelésekre van. A kötelező dolgokon kívül (mint pl az oltások) kb bármire. A kutyánk eléggé allergiás fajta, többször kellett kezelni a fülét, meg egyszer volt egy csúnya kinövése, amiből szövettanra küldtek mintát. Elküldtem a számlát a biztosítónak és kifizették.
ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Allianznál dolgozom,amiket leírtál alapbiztosításokban benne van,úgyhogy nem értem a problémádat sajnos.Persze ha az általad leírt csőcserét úgy érted,hogy csőtörés miatt kell kicserélni,mert csak úgy,mert valaki valamit ki akar cserélni mert úgy tartja kedve,arra egyik biztosító sem fizet.Tűz,elemi kár alapkár mindenhol.
ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arra se vegyél mérget,hogy nálad kizárt az üvegtörés,ez is csak egy elrugaszkodott feltételezés,a tavalyi kritikán aluli jégveréskárokról tudnék mesélni,amikor vagy a redőnyt,vagy az üveget törte be a jég.De ez csak egy példa,számos más oka is lehet.Ha valaki meg be akar törni,hidd el semmilyen ajtó nem fogja megállítani.
ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!