Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kinek lett olcsóbb a kötelezőj...

Kinek lett olcsóbb a kötelezője? Nekünk 3 kocsi van a családban, mindegyik ára emelkedett.

Figyelt kérdés

Azt montdák/mondják a médiában, a gk.tulajdonosok nagy része jól jár, olcsóbb lesz a kötelező. Nekünk van egy 10 éves Suzuki, 12 éves Polo, 5 éves Toyota a családban, mindenkinek emelkedik. Akkor kinek csökkent?

Idén még újrakötni sem érdemes a meglévő biztosítóra?


2010. nov. 24. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a fele lesz, 6 éves Honda Accord.
2010. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 éves Kia Ceedünk van, a negyedéves díjunk lecsökken 11 ezerről 6 ezerre biztosítóváltással. Ha maradtunk volna az ideinél, akkor emelkedett volna 20 ezerre :-(

Sosem fogom megérteni, hogy miért nem érdekük a biztosítóknak megtartani a kármentes ügyfeleket...


Anyukámnak az éves díja 14 ezerről 10 ezerre csökken biztosítóváltással.

2010. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nálunk 2 kocsi van a családba, az enyém és apámé.

Mind a kettőnek csökken jövőre a kötelezője.

Viszont én a sajátomét újrakötöm ugyanannál a biztosítónál, mert úgy még 20%-al kevesebb lesz.


Egyébként vigyázni kell ezekkel a netes alkusz cégekkel, mert ha egy ilyenen számolom ki a kötelezőmet, akkor magasabb ár jön ki, mivel az én biztosítómnál külön kedvezmény van a "saját netes" kötésre. Szóval közvetlenül a biztosítóm weblapján kötöm újra. (UNION)

2010. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
nekem nincs kocsim
2010. nov. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni más biztosítóknál. A díjak mindegyiknél másképp alakulnak!
2011. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!