Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Most szerzetem meg a jogsim...

Most szerzetem meg a jogsim 18 évesen mennyi lenne egy biztosítás kocsira?

Figyelt kérdés
Golf 2 GTI 1.8 kocsi 18 éves vagyok,mennyibe kerülne a legolcsóbb biztosítás illetve súlyadó?
2011. jún. 9. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Díjkalkulátornak nem akarok hinni 81 ezres legolcsóbb biztosítást dobott ki.
2011. jún. 9. 21:31
 2/6 anonim válasza:
59%

Pedig hihetsz neki...1.8-as kocsi, meg fiatal is vagy...első évben A0-ban simán lehet annyi.

Ilyenkor azt szokták csinálni, hogy apuci vagy anyuci az üzembentartó, és úgy olcsóbb.

2011. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszont akkor a te biztosításod sosem fog ketyegni, hogy jobb kategóriába kerülj, és anyucinak meg apucinak hiába van jó kategóriája, kettőre az nem érvényes, ráadásul, ha karambolozol egyet, jól elcseszed az ő kategóriájukat is. Szerintem.
2011. jún. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első év az sajnos nem lesz olcsó, viszont ha kibírod az első évet baj nélkül akkor a következő évben évforduló előtt már újra megnézheted hol olcsóbb és kaphatsz egy csomó helyen kedvezményeket. pl: kármentesség, meg a B1 az új évben stb.

A legtöbben a nem túl aktív nagymami, vagy nagypapira kötnek kötelezőt. Olcsóbb is és ha baj van nekik akkor sem lesz annyival drágább a következő évben, és még átiratod az üzemben tartót évfordulókor és az új üzemben tartó A0-ból indul. És mire te rendes kedvezményeket is kapsz, mert már annyi idős leszel, akkor is elkezdheted gyűjteni a bónuszokat.

Ülj le egy kalkulátorprogram elé (a legtöbbet használt a netrisk és a biztositas.hu és számolgasd ki hogy éri meg a leginkább.

2011. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vidéki, középkorú rokon sokat segíthet.

Sajnos a típus sem túl jó ómen a biztosítóknál, de nézd a pozitív oldalát:a GTI még ma is egy ikon.:-))

2011. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ekeke ***** válasza:
0%

Te hülyönc, 60 lovas roggyant kisteherautóra 6 éve fizettem 29 évesen, 11 éves jogsival 64 ezret!!!!!

Asszed vicc a rendszer? Asszed nem kispókon meg trabin tanultam 12 évesen? Asszed nem nyúltunk GTI 1-es golfot 16 évesen?


Ha van pénz jogsira, luxusra, benzinre hülyegyereknek, akkor lesz biztosításra is hozzá, mer hogy másokat fog veszélyeztetni, az tuti. Vagy majd kevesebbet iszik/füvez el.

2011. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!