Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kisgyerekre életbiztosítás...

Kisgyerekre életbiztosítás éves díja 10000 Ft. Ti ezt sokalljátok?

Figyelt kérdés
Rám olyan megrökönyödve néznek mindig, mikor az ovis biztosításnál kiválasztom ezt a legmagasabb összegű kategóriát. Nem értem, hogy mi a baj ezzel, ez havi szinten 830 Ft, szerintem ez egyáltalán nem sok.
2011. nov. 11. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezt választjuk. Bár nekem fogalmam sincs, mások mit, és mások sem tudják, hogy én mit, nem is téma nálunk, úgyhogy senki nem néz sehogy. :-) Magánügy.
2011. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekre életbiztosítás? Hogy mik vannak! Én sokallom, én nem kötnék egyátalán.
2011. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért sokallom, mert a ház biztosításával egyidejűleg a gyerek is biztosítva van, tök fölösleges még egy ekkora összegű.
2011. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okosan döntesz, ha a magasabb szolgáltatást választod, de ez nem életbiztosítás elsősorban, hanem magas térítésű baleset és egészségi biztosítás A sok ostobára meg nem kell hallgatni.Azt hiszik a lakásbiztosításhoz is ugyan azok a szolgáltatások tartoznak, mint az óvodaihoz.
2011. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én itt úgy látom, hogy biztosításkor inkább a kockázati tényezőkre gondoltok. Nekem sajnos még nincs gyermekem, de a keresztlányomnak kötöttem egy biztosítást, ami tőkegyűjtéses is egyben. Azért, mert tudom azt, hogy már manapság, az elvileg ingyenes oktatással is mennyibe kerül egy diploma megszerzése, hátha még ez módosul is majd, a tandíjak bevezetésével. Szerintem már erre is értelmes dolog hosszú távon gondolkozni, már pici korában elkezdeni takarékoskodni számára. Hogy mire használja majd, az eldől, egy biztos: ha az én szüleim ezt tették volna,akkor én sem hitellel kezdtem volna a nagybetűs életet... :(

Persze az sem mindegy, hogy hol kezdünk el takarékoskodni. Én jót találtam, meg vagyok vele elégedve!

2011. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!