Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lehet valamilyen következménye...

Lehet valamilyen következménye? (tűzeset)

Figyelt kérdés
Nemrégiben tűz volt nálunk, megkezdődött a biztosítási eljárás (hivatalos tűzoltósági papír is volt), leadtuk a tételes kárlistát, azonban a könyveknél nem tudtam milyen árat írjak, így neten kerestem rájuk, és úgy írtam be, könyvenként külön, voltak már régiek is, amikre ilyen 30,50 ft stb volt ráírva, azoknál is neten kerestem rá, ált olyn 500-600 ft-okat találtam rá, és azokat írtam be. hisz ha ezeket újra meg akarom szerezni ugyebár 30,50 Ft-ért már nem tudom. A kárszakértő úgy gondolta, hogy holnap kijön ismét, mert hogy elvileg nem tudja kiolvasni a könyvek címét. Az ilyen jellegű eltérésnek lehet valamilyen következménye? Vagy egyszerűen csak átírja majd a papíron és kész? Vagy mi történhet? köszönöm előre :)
2011. dec. 20. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szntem ne aggódj,nagy valószínűség szerint semmi következménye nem lesz, pusztán formalitás....

2011. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem tudom a választ, de remélem elsőnek igaza van. Viszont felmerült, hogy az összes könyv címét egyesével fel kellett írnotok??? Ez alapból így van vagy csak ilyen biztosítást kötöttetek? Nálunk kb. 10-12 ezer könyv van a házban, akkor ha leégne, akkor tételesen fel kellene mind írni?? Ez elég ijesztő..
2011. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy ez biztosítófüggő e, a kárszakértő mondta, hogy egyesével mindegyiket, szerző cím, vásárlás éve, a könyv ára, illetve a vásárlás helye, de azt kihagytam, ő sem gondolja komolyan sztem, hogy emlékszünk rá, melyiket hol vettük. nálunk is akad jó pár könyv, bár csak százas mennyiség nem pedig ezres, de szerencsére csak vagy 50 db sérült :)
2011. dec. 20. 23:40
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az első válaszolónak a választ :)
2011. dec. 20. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!