Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem küldték idén a kötelező...

Nem küldték idén a kötelező gépjármű felelősség biztosításra csekket, ilyenkor mit tehetek? Astra biztosító

Figyelt kérdés

Negyed évente szoktam csekken fizetni. Idén még semmit nem kaptam, már február van. Próbálom hívni egész nap az ügyfélszolgálatot, foglalt az összes telefonszám! Írtam nekik e-mailt, abban írták, hogy majd válaszolnak, de addig is hívjam fel őket! Megadták azt a számot ami egész nap foglalt...Ha a rendőr megállít az meg megbüntet.

ASTRA BIZTOSÍTÓ


2012. febr. 1. 11:09
1 2
 1/16 Antimod ***** válasza:
Nekem se küld már egy ideje, csak az alkusz cég a díjhátralékról! Fene spórolósak lehetnek.
2012. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És a rendőrnek mit mondjak??? Nem értem min spórol? Előbb-utóbb ki kell küldenie a csekket. Én nem alkuszon keresztül kötöttem, ezért azok nem zaklatnak, de felháborító amit ezek csinálnak. Tavaly időben megküldték mindig! Ja kivéve a legutolsót, mert az kb. 3 hetet késett, de most ez már nagyon durva! Dec. végén meg kellett volna küldeniük!
2012. febr. 1. 11:22
 3/16 Antimod ***** válasza:
Nálam sincs csekk, engem is megbüntethetnének érte. Egyszerűen nem értem rá ezzel foglalkozni eddig.
2012. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én is a Astránál vagyok. Náluk az érvényesség lejártától +60 napig van fedezet.

Ettől függetlenül én is aggódtam , hogy kifutok az időből, és átutaltam a számlájukra a múlt héten. Honlapukon ott van a számlaszámuk, és le lehet tölteni, kinyomtatni a bizonylatot. Egy gond van, a kalkulátoruk még nem tartalmazta az újonnan bevezetett baleseti adót, így kevesebbet utaltam. A bizonylat szerint így kb 3 héttel rövidebb ideig lesz fedezet (éppen nem nagy gond, majd legközelebb annyival korábban fizetek) Persze másnap megkaptam a csekket a rendes összegről.

2012. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szóval február végéig nyugodt lehetsz. Max nyomtasd ki a jelenlegi igazolásodat, amin ott van a lejárat ideje.
2012. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm túrórudi! Ment a zöld kezecske :-) meg az előtted válaszolónak is!
2012. febr. 1. 13:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap jött meg. Csak az a szépséghibája, hogy én már rég átszerződtem máshova. Úgy látszik, nem tudnak róla. Ilyenkor mi van, majd ők is behajtják rajtam?
2012. febr. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na akkor talán nekem is ideér...egyszerűen nem fizeted be és kész :-)
2012. febr. 2. 10:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad noname biztositóhoz menni...
2012. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha nem mondtad le a régit akkor az új semmisen tekintendő tehát az újat ne fizesd, mert ha az megszűnik hiába fizetsz az újnál ki kell majd fizetned a mabisz fedezetlenségi díjat ami nagyon sok...
2012. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!