Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nem küldték idén a kötelező...

Nem küldték idén a kötelező gépjármű felelősség biztosításra csekket, ilyenkor mit tehetek? Astra biztosító

Figyelt kérdés

Negyed évente szoktam csekken fizetni. Idén még semmit nem kaptam, már február van. Próbálom hívni egész nap az ügyfélszolgálatot, foglalt az összes telefonszám! Írtam nekik e-mailt, abban írták, hogy majd válaszolnak, de addig is hívjam fel őket! Megadták azt a számot ami egész nap foglalt...Ha a rendőr megállít az meg megbüntet.

ASTRA BIZTOSÍTÓ


2012. febr. 1. 11:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Több mint 20 éves biztosító ugyan, de szerintem is jobb duplájával gazdagítani egy szépen csengő nevű társaságot.


Megjegyzem, teljesen korrekt az Astra ügyfélszolgálata. e-mailre egy napon belül válaszolnak, ügyintéznek, interneten sok dolog elintézhető 2 perc alatt, stb.

Nem minden "jónevű" társaságról lehet ezt elmondani.

És mivel +60 nap fedezetet adnak, még bőven van idejük a csekkek postázására.

2012. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még egy hülyeség. Ha átszerződött, az új biztosító, vagy az alkusz elkérte a régitől a bónuszigazolást, egyúttal megszűntette a régit, új szerződés köttetett, azt kell fizetni. A régi meg valami adminisztrációs hiba miatt kiküldte a csekket. Ki kell dobni a kukába.
2012. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Megküldték a csekket.
2012. febr. 3. 19:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, én valami alkuszon keresztül szerződtem át az interneten (mint gondolom a legtöbben), elvileg az intézett mindent (vagy nem). De az újat már rég befizettem, mert az megjött. Ezek után csak nem kell még a régit is fizetnem a mások hibájából?
2012. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kell. Azért egy telefont vagy egy e-mailt rászánhatsz, hogy legyenek szívesek törölni a listájukról.
2012. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is ugyanez a problémánk. Látom már mindenki kapott csekket, mi még mindig nem! 3 napja próbálom hívni őket, semmi. Az imént írtam egy e-mailt, hogy kapják össze magukat, mert jan. 27-ig volt rendezve a biztosításunk...

Akkor számíthatok én is csekkre mostanában?

2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!