Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogyan tudom visszamondani,...

Hogyan tudom visszamondani, vagy módosítani a biztosításom netrisken?

Figyelt kérdés
Netrisken kötöttem lakásbiztosítást a napokban, a megrendelés ment el, de még nem kaptam visszaigazolást, meg semmilyen szerződést amit aláírtam volna (és visszaküldtem volna). Viszont időközben rájöttem, hogy ez nem jó nekem, hanem másik fajta biztosítás kell! El lehet állni még, egyáltalán él a szerződés ha még semmit sem írtam alá, csak leadtam a megrendelését a biztosításnak?
2012. máj. 5. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
"A Felek megállapodnak abban, hogy a Megbízási Szerződés akkor jön létre, ha az Ügyfél által a Megbízási Szerződés megkötésére tett ajánlatot az Alkusz elfogadja. Amennyiben az Alkusz az Ügyfél írásban, vagy az ÁSZF szabályainak megfelelően, elektronikus úton tett szerződéskötési ajánlatára - a postai úton, vagy telefaxon továbbított ajánlat kézhezvételétől, illetve az elektronikus úton továbbított ajánlat Alkusz által hozzáférhetővé válásától számított - 24 órán belül elektronikus úton nem nyilatkozik, vagy ugyanezen időn belül az ajánlatot elektronikus úton nem igazolja vissza, a Portálon keresztül kezdeményezett biztosítási ajánlattétel során az Ügyfél által megadott e-mail címre, akkor az Ügyfél ajánlata nem tekinthető elfogadottnak, a Megbízási Szerződést pedig nem tekinthető létrejöttnek."
2012. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!