Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van -e köztettek vagy ismerősi...

Van -e köztettek vagy ismerősi körötökben NEM AEGONNÁL dolgozó függő biztosítási tanácsadó/üzletkötő?

Figyelt kérdés
Kifejezetten lakásbiztosítással foglalkozó üzletkötőt keresnék!

2012. máj. 29. 20:56
1 2
 11/17 Pataki Éva ***** válasza:
"Képzeld mi lenne ha leégne a ház"Sajnos ilyen estem is volt, ott van az irodámban a köszönő levél, a gyors korrekt kárrendezésért. De ugyanolyan fontos az üvegkár, a betörés, és még sorolhatnám..ennyi év alatt nem csak kötöttem, de rengeteg kár is volt,és egyetlen egy lakásbiztosítást nem mondtak fel azért, mert nem jól volt rendezve a kár...Már rég nem dolgoznék itt, ha nem kerülhetnék az ügyfeleim szeme elé az inkorrekt hozzáállás miatt.
2012. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

elárulná nekem valaki,hogy miért jobb egy ügynök,mint egy független tanácsadó?

ha valaki egyet,nem többet csak egyetlen egyet mutat aki azt mondja nekem,hogy nem az a legjobb biztosítás amit nálam tudsz kötni,menj inkább a xy pénzintézethez,na azt megtapsolom!

miért jó,hogy valaki rábeszél egy olyan biztosításra amiről nagy valószínűséggel ő is tudja,hogy van annál sokkal jobb ár/érték arányban???????????????????????????

én ezt egyszerűen nem tudom ép ésszel felfogni!

most már valaki igazán írhatna erre valami logikus magyarázatot!

2012. jún. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy aki normálisan végzi a munkáját, nem mondott volna még olyat, hogy vmit ne nálam kössön meg, mert nem a legjobb! Ha van kapcsolata más pénzintézetben dogozókkal, akár közvetlenül oda is irányíthatja és mindenki boldog, az ügyfél elégedett! Ha te nem így gondolod, az rólad ad jellemzést.

Ha meg éves szinten van 500Ft/X% különbség a legjobb ajánlathoz képest, kinek fáj?!

2012. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

rólam ad véleményt?

én még nem hallottam olyat,hogy egy ügynök azt mondta volna valakinek:ne nálam köss ezt vagy azt, ugyan ez az xy cégnél olcsóbb lenne...

nem az az érdeke,hogy az ügyfélnek jó legyen,hanem az hogy minél több szerződést kössön MIVEL EBBŐL ÉL!

2012. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha így van, akkor sürgősen keress más biztosítós ismerettséget! Vannak korrekt ügynökök, szerencsére elég sok!!
2012. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem 1 ügynököt ismerek, hanem jó sokat! Mindegyiknek az a fontos, hogy a saját tárcája legyen vastagabb,nem az hogy az ügyfélnek jó legyen! Ha sikerült találnod olyat akinek az ügyfél érdekei az elsők, akkor minden elismerésem!(ezt egyébként erősen kétlem)
2012. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

Sziasztok!

Látom, hogy jó vélemények vannak az üzletkötőkről. Egy saját eset: 1 éve vagyok üzletkötő, mindegy, hogy hol, de nálam 2-szer is volt rá példa, hogy mondtam az Ügyfélnek, ezt ne kössük meg nálam, mert jobb a jelenlegi, én úgy vagyok vele, hogy inkább 15 elégedett Ügyfél mint 5 el több, de annak a negyede elégedetlen.

2012. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!