Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Milyen kockázati életbiztosítá...

Milyen kockázati életbiztosítás érdemes kötni?

Figyelt kérdés
Férjem sokat utazik, van kettő pici gyerekünk, szeretnénk a családot biztonságban tudni.

2012. aug. 21. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha sokat utazik, akkor érdemes olyat kötni, ami jelentős plusz pénzt fizet, ha a halál oka közlekedési baleset.


Egyébként meg én a következő szempontokat venném sorba:


1. Biztosítási összeg elég nagy

2. A tartam végén, ha nem történt haláleset, fizet-e és mennyit

3. A biztosítási díj minél alacsonyabb

2012. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha nem dohányzik akkor Aegon Vitál, ha dohányzik ,akkor bejön a képbe az Aviva Nelson és a Generali Test-őr is. Én ezekről kérnék árajánlatot.A többiek vagy nagyon nagy felárat használnak, vagy nem megbízhatóak kifizetés szempontjából. Ha nem dohányzó, akkor az Aegon Vitált nem lehet megverni, ha bármelyik 2 biztosítást ugyanazokra sz összegekre összegekre összehasonlítjátok kimutatható lesz.
2012. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nagylili93 válasza:
Mi nemrég kötöttünk életbiztosítást a családban, szüleim, párom szülei és mi is pedig mi még 30 alatt vagyunk, de a covid óta teljesen átértékeltük az anyagi biztonság fontosságát... Segített nekünk egy pénzügyi tanácsadó, és mindent többször is elmondott szóról szóra, hogy tényleg mindennel tisztában legyünk, és megértsünk. Sajnos apósom már igénybe is vette a szolgáltatást... mondjuk pozitív volt a tapasztalatunk, 1 héten belül a számlán volt a pénz miután elküldtük a leletet.. A tanácsadó segített a kárkifizetésben is
2021. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!