Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Fontos! Valaki? Szóval nemrég...

Fontos! Valaki? Szóval nemrég csináltattam bankkártyát de csak 1000 Ft-ot tettem rá mert nem tudtam hogy mikor veszik majd le a biztosítás árát. Na jött az üzi hogy nem tudták levenni.

Figyelt kérdés
Ha teszek rá annyi pénzt akkor automatikusan leveszi minden gond baj nélkül? Nem lesz ebből baj? Hogy nem tudta rögtön levenni amikor akarta? Nem írt határidőt hogy meddig lehet feltenni a kártyára annyi pénzt amennyi a biztosítás. Plusz attól is félek hogy nem jól emlékszem a kódomra. Mióta megcsináltattam nem is használtam mert még nem kellett. Ha esetleg elfelejtem akkor újat kell csináltatnom? És akkor a régit megszűntetik?

2012. aug. 22. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen bankszámla? Ha nem lesz rajta pénzmozgás akkor mindenképpen fel fognak számítani számlavezetési díjat akkor is, ha nem használod. Ez az átlagszámlánál havi 200-500 Forint között mozog, ezért valamennyi pénzt "leköthetnek" maguknak, nem fogod tudni elkölteni, mert a bank nem engedi, kell a havidíj biztosításához.

Pin kódot a bankfiókban tudnak újat adni, elmondod a problémáid és segítenek.

2012. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!