Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mekkora mértékű kárt "kell"...

Mekkora mértékű kárt "kell" okozni ahhoz, hogy a bonus-malus besorolásnál eggyel rosszabb kategóriába kerülj?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 13:43
 1/5 anonim válasza:
bármekkorát.
2009. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érted,hogy nincs különbség kár és kár között?Én például a visszapillantóm műanyagburkolatának nyomát hagytam egy másik autón.Polírozással helyrehozható,kb.50 cm hosszú fekete csík.Ezt ha bejelentjük,drágább lesz a biztosítás?Elég hihetetlennek hangzik egy töréskárhoz képest....
2009. szept. 23. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért hülyeség ez a rendszer! Nagyobb kárnál meg úgy is rendőrt hívsz! :-)Én legalábbis...
2009. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem bonus malusom sincs pedig már 8 éve van jogsim és azóta 2 kocsim is volt...


Amikor akartam ilyen sz@rt hát közölték velem hogy akkor menjek kérjem ki a kártörténeti igazolást meg a f@szom tudja mit.


kérje ki a rák! Még én szaladgáljak miközben még fizetek is mint a katonatiszt?


Hát ívbe lesz@rom, 2 éve még kötelezöt se fizetek!!

2009. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aze gész rendszer eg ygyökérség mert arra játszik hogy eg ykocsit minnél továbbmegtarts és nyuzzál, ha már szétrohadt alattad és nem biztonságos akkor is csakmert alig kell rá biztositást fizetni!


Aztán meg eladni sem lehet mert akkor meg újra annyit kell rá fizetni mintha új lenne!!


Első kocsim egy 10 éves Fiat volt nem lehetett rá olcsobb biztosítást kötni mint negyedévente 40 ezer ft hát kész rablás!!

Másfél év alatt kifizettem biztosításba az autó árát majdnem!!

2009. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!