Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes vateráról...

Mennyire érdemes vateráról venni műszaki cikkeket? Pl: telefon? Jó minőségűek v. inkább a rosszabb dolgok vannak ott fent?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Lutri mint állat.


Használt műszaki cikket sose vennék neten keresztül, mert nem látod meg a rejtett hibáit (vagy épp a nem rejtetteket sem), aztán ha pl. kapsz egy törött telefont akkor ráfogja az eladó a postára és mehet a herce hurce.


Én műszaki cikket csakis személyesen vennék, úgy, hogy tesztelhető legalább egy fél- egy órát, hogy hibátlan-e.

2011. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó.. sokan akik piacoznak azok is felraknak mindent...


értékeléáseket olvass sztem de ez se vehető készpénznek..

2011. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak jó tapasztalatom van a Vaterával. Műszaki cikkeket pedig ki lehet próbálni (ha szeretnéd és ha a vásárlás előtt rákérdezel az eladótól). Én már használt dolgot is vettem (könyvet) és semmi baja nem volt. Azért vannak az értékelések, hogy megtudd nézni, hogy mennyire megbízható az eladó (minden vásárlás után értékelik egymást a felek.. mennyire volt gyors a vevő, minden rendben volt-e a termékkel amit vásároltál, időben meg-e kaptad stb... ott bármit leírhatsz és mindenki számára elolvasható). Rengeteg bolt is hirdeti az ajánlatát (könyvesbolt, laptop bolt) amire pl. még garancia is van. Szerintem érdemes ott böngészni, mert jóval a piaci ár alatt is megtudsz venni dolgokat :)
2011. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb összegű dologról van szó, akkor ne postázva kérd, hanem személyesen, ott ki tudod próbálni.
2011. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!