Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Véletlenül nekitolattam a ház...

Véletlenül nekitolattam a ház falának, de nincs CASCO az autómon. A lakásbiztosítás fizet ilyen esetekben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! Saját magadnak okoztad a kárt. Mindkét biztosítónál te fizetsz akkor minek a biztosítás???
2013. ápr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

:D

Végülis a ház aljas indokkal eléugrott a kocsinak, éppenséggel fizethet a lakásbiztosítás :D

2013. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
lefestettük a fehér garázskaput barnára, 2 nap múlva nekitolattam éjjel és benyomtam, meg sem fordult bennem, hogy ki kellene valakinek fizetni az én hülyeségemet :D
2013. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szasz89 válasza:
Olyan jó ötletet adtál, hogy én meg mindjárt beütöm kalapáccsal a motorháztetőmet és fizessen érte a kötelező biztosítás, hiszen a kalapács volt a hibás, nem én. :D
2013. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A ház falában keletkezett kárt kifizeti a lakásbiztosításra a biztosító akkor, ha ismeretlen járművet jelölsz meg károkozónak.
2013. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
És a lakásbiztosítás csak akkor fizet ismeretlen jármű ütközésére, ha bizonyítani tudod, hogy nem a saját autóddal történt. Vagyis ha van kerítésed, annak is sérültnek kell lennie.
2013. ápr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy fizet...

Ha a huzat becsapja az ablakot akkor is fizet és az is gondatlanságból történik.

Menj be a biztosítóba majd ott megmondják.

2013. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az autód javítását a lakásbiztosítás biztos, hogy nem fedezi!


A házad esetén, ismeretlen jármű ütközését (talán) igénybe tudod venni. A Generali feltételei így szólnak:

"Az a kár, amelyet az ismeretlen jármű, illetve annak rakománya a biztosított vagyontárggyal való ütközéssel okoz. Nem minősül ismeretlen járműnek, amely

az Ön tudomásával és beleegyezésével közelíti meg a biztosított épületet/építményt."


Magyarán ha te úgy jelented be a kárt,hogy te tolattál neki, akkor nem fog fizetni a biztosító!!

2013. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha a huzat becsapja az ablakot akkor is fizet és az is gondatlanságból történik.

Menj be a biztosítóba majd ott megmondják."


Nagy tévedés! Arra a biztosító nem fizet, hogy becsapta a huzat az ajtót. Viharkárra fizet, ha vihar közben történt mindez.


Mi is bejelentettük, hogy becsapta a huzat, rögtön ez volt a válasz. Persze pontosítottam rögtön, hogy jah a vihar közben természetesen....


10 éve fizetjük a biztosítást, hálistennek soha nem volt semmilyen kártérítési igényünk, mégis képesek lettek volna elzsidulni ezt a 10e ft-os ablakcserét is....

2013. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 15:23.

Fizet a lakásbiztosítás.

Tudom mert én már jártam így.A károkozóhoz mit kell beírjak?

Kérdeztem én. Mire a nőci a biztosítónál. AZT HOGY HUZAT....

És fizetett a biztosító.

Arra is fizet pl ha beletöröd a kulcsot a zárba vagy ha elhagyod a(z utolsó) kulcsot már nem tudom pontosan.

2013. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!