Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi van, ha nem fizetem be az...

Mi van, ha nem fizetem be az autómra a kötelező biztosítást csak kb 2 hét csúszással?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tudom, a lejárat után 60 napig még él a biztosítás. De azért jobb a békesség, igyekezz pontosan fizetni.
2013. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
2-3 hónapig még nem szólnak érte, csak ne nagyon csússzál el vele, bár ez a 2 hét még semmi. Ha eddig nem volt gond akkor nem fognak kekeckedni.
2013. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
60 nap. A 61. napon a biztosítónak törölni KELL a szerződést (tehát nincs 2-3 hónap) és a díjjal nem rendezett napokra utólag ún. fedezetlenségi díjat kell fizetni.
2013. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Ja, ket het meg nem gaz, de jobb ha hamar rendezed.

Evfordulo elott legalabb 30 nappal mondd fel es netes kalkulatorral keresd meg a legolcsobbat!

2013. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%

Szerintem durcás lesz az autód megsértődik rád depresszióba esik és elkezd rozsdásodni, aztán pont akkor hagy cserben amikor leginkább szükséged lenne rá :-).

_♥_/°°

2013. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gobby hylda válasza:
13%
Jaja.. én is ledobnám az alvázvédőt magamról és mérgemben szét rohadnék!!! Viszem a pikcsádad mindenhova és ez a hála érte.. hát hengerfejes leszek bazki....
2013. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!:)
2013. máj. 4. 14:20
 8/9 glaslo1 ***** válasza:

Semmi!--csak a kötvényben leírt határidő előtt megkapja!

1-2-3.hónap!-Biztosító függő!-egyébként ha rezeg a léc már 5-6 emlékeztető boldog tulajdonosa vagy!

2013. máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

60 nap, nem 2-3 hónap.

Nem biztosító függő, hanem törvényi szabályozás van!

61. napon törölni KELL a biztosítónak.


Ez nem általános felelősségbiztosítás vagy vagyonbiztosítás, ahol a biztosítóknak tényleg van mérlegelési joguk, hanem KÖTELEZŐ gépjármű felelősségbiztosítás, ami teljesen le van szabályozva Magyarországon (teszem hozzá helyesen).

2013. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!